Patrik Miko 44'
Patrik Miko 47'
David Mašlanka 69'
David Mašlanka 72'

První šanci zápasu měli domácí ve třetí minutě, Koutný pálil zpoza šestnáctky nad branku. Stejný hráč šel v šesté minutě po pravé straně sám na branku, přihrávku na dobíhajícího Romana Bartoše vystihl brankář hostí a slibnou šanci zmařil. V 17. minutě vypálil z 25 metrů Ševčík a od břevna otevřel skóre utkání. O dvě minuty později povedenou akci Ševčíka a Koutného zakončoval z šestnáctky Gajďok, ale trefil pouze připraveného brankáře. Ve 23. minutě prošel po pravé straně Šindler, centrem našel Mika, jehož pokus vyrazil Mušec do Gajďoka a od něj se míč odrazil mimo branku. O minutu později už se Gajďok dočkal. Mašlanka mu poslal míč do běhu za obránce sám proti brankáři nezaváhal a zvýšil na 2:0. O chvíli později po akci Romana Bartoše a Koutného pálil ve skluzu zpoza šestnáctky Uher. Mušec jeho pokus vyrazil na roh. Ve 34. minutě nahrával Miko Ševčíkovi a ten trefil brankáře hostí. O minutu později centroval z pravé strany Koutný a málem překvapil Mušce na přední tyči. V samém závěru přihrál Ševčík v šestnáctce Mikovi a ten zvýšil na 3:0.

Druhý poločas už domácí polevili, přesto se skóre ještě dvakrát měnilo. Zvýšit mohl nejprve v 66. minutě Ševčík po autu Kuliga a prodloužením Mašlanky. O tři minuty později centroval Gajďok z pravé strany na zadní tyč, Mašlanka si zkušeně obešel brankáře a prostřelil brankáře. Za další 3 minuty šel míč po ose Miko, Ševčík k Mašlankovi, ten sám z šestnáctky poslal slabší střelu, která brankáři propadla za záda. Další šance pak měl ještě Uhlík, nejprve prošel po levé straně a zakončil do brankáře, pak pálil tvrdou ranou z šestnáctky a Mušec jeho ránu vyrazil. Na posledních 10 minut se dostal do branky místo Řehulky Tomáš Kuča. Z dalších šancí se již nic neujalo a poslední zápas podzimu skončil výhrou domácích 5:0.

Branky: 17. Ševčík, 24. Gajďok, 44. Miko, 69. a 72. Mašlanka. ŽK: Miko – Petrovský. Rozhodčí: Vojkovský – Potiorek, Opěla. Diváci: 100.

FK SK Polanka: Řehulka (80. Kuča) – Šindler (62. Kulig), Bartoš Roman, Andrýsek, Uher (62. Drulák) – Koutný, Skřehot, Miko, Ševčík (80. Kaluža) – Mašlanka, Gajďok (75. Uhlík). Trenér: Martin Repka.

FK Stará Bělá: Mušec – Kresta (75. Kačer), Nenička, Mika, Pytlík – Dziža, Petrík (89. Popelář), Malík (80. Šterban), Charvát – Kožík, Petrovský (66. Líbař). Trenér: Radim Kovář.