Statistiky hráčů

David Mašlanka 21'
Robert Drulák 48'
Martin Skřehot 80'

Úvod zápasu vyšel hostům, hned ve 2. minutě vyrazil Řehulka střelu, ke které doběhl jako první Macko. O dvě minuty později zakončoval centr z pravé strany Kondzionka hlavou těsně nad branku. Domácí poprvé zahrozili v 9. minutě Ševčík nahrál Skřehotovi, ten poslal dlouhý balón na Mika, který z hranice šestnáctky trefil břevno hostující branky. Ve 13. minutě vybojoval míč Ševčík proti Derikovi, z úhlu levé strany střílel proti Stachovi, který jeho pokus vyrazil na roh. Ve 22. minutě poslal uličku mezi obránci Gajďok na Mašlanku, který z jedné prostřelil brankáře hostí.  V 37. minutě vybojoval Gajďok míč na útočné polovině, přihrál na nabíhajícího Mika, kterého zakřižoval Kuřusta a zabránil mu v zakončení.

Druhý poločas začal náporem domácích. Mašlanka v 48. minutě poslal do běhu Druláka, který poslal míč podél brankáře hostí a s pomocí drnu se míč odrazil od tyčky do branky. V 53. minutě střílel z pravé strany Ševčík, tečovaná střela so odrazila ke Gajďokovi, jehož rybičku chytil Stach. O minutu později střílel Ševčík z přímého kopu těsně nad branku. V 68. minutě šel sám Drulák z pravé strany a tentokrát trefil připraveného brankáře. O 3 minuty později nahrál Drulák Mašlankovi, ten poslal míč na Gajďoka, jenž střílel opět do prostor kde stál připravený Stach. V 81. minutě hosté vyrovnali, střídající Zahatlan nacentroval míč před branku, ten se odrazil na šestnácku k nabíhajícímu Škutovi, který propálil všechny stojící hráče před ním. V 90. minutě pak hosté dokonali obrat, postupným útokem nacentroval Jan Uher na nabíhajícího Macka a ten završil na konečných 2:3.

Branky: 22. Mašlanka, 48. Drulák - 2. a 90. Macko, 81. Škuta. ŽK: Skřehot - Kurušta . Rozhodčí: Pala – Lakomý, Takáč. Diváci: 124.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher, Andrýsek, Bartoš Roman, Uhlík (80. Šindler) – Drulák (87. Planka), Skřehot, Miko, Ševčík – Mašlanka (87. Surovec), Gajďok (75. Bartoš Robin). Trenér: Martin Repka.

SK Dětmarovice: Stach – Derik, Mleziva, Hrtánek (34. Zahatlan), Holý – Uher, Škuta, Siekera (87. Beilner), Macko – Kondzionka (62. Nitka), Kuřusta. Trenér: Josef Jadrný.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Dětmarovice zde.