Dominik Šindler 58'
Jakub Ševčík 68'
Nikola Andrýsek 69'
David Mašlanka 82'

První šanci měl v 10. minutě Miko. Z přímého kopu trefil břevno hostující branky. Hosté zahrozili v 18. minutě, přihrávku mezi obránci zakončoval Pešek do připraveného Řehulky. Jinak první poločas moc fotbalové krásy nenabídl, za zmínku stojí ještě akce ze 40. minuty, po akci Surovec, Skřehot zakončoval Ševčík. Jeho střelu vyrazil Juras mimo.

V 53. minutě zahrával Ševčík přímý kop z levé strany, našel volného Mašlanku, na jehož hlavičku si sice Juras šáhnul, ale nedokázal ji vytáhnout mimo branku - 1:0. V 68. minutě využil Ševčík zaváhání hostující obrany, obešel brankáře a zakončil do prázdné branky. O minutu později centroval střelec poslední branky opět na Mašlanku,  tomu radost z druhého gólu překazil Juras perfektním zákrokem. V 78. minutě zakončoval střelou z jedné Miko povedenou akci Šindlera, Uhera a Mašlanky. Juras jeho pokus chytil. O 4. minuty později už to bylo 3:0. Šindler prošel sám od půlky až před šestnáctku soupeře, našel volného Mašlanku, který se v zakončení nemýlil. V závěru zápasu mohl zvýšit střídající Robin Bartoš, po přihrávce Uhera pálil z jedné těsně nad.

Branky: 53. a 82. Mašlanka, 68. Ševčík. ŽK: Bartoš Roman, Šindler, Andrýsek - Dawid, Pešek, Brezula, Jašek. Rozhodčí: Jurček – Tabášek, Laštuvka. Diváci: 152.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher, Andrýsek, Bartoš Roman, Uhlík (46. Šindler) – Drulák, Skřehot, Surovec (76. Bartoš Robin), Ševčík (85. Kubík) – Mašlanka (83. Planka), Miko. Trenér: Martin Repka.

FC Vratimov: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Klimsza – Dawid, Pešek Jiří, Pešek Radim, Brezula – Racko, Osvěčík. Trenér: Jiří Hořínek.