03-06-2018 17:00

22' David Mašlanka
    53' Nikola Andrýsek

První šanci zápasu měli domácí, Ondra se dostal za obranu a Kula jeho střelu vyrazil mimo. Ve 20. hosté ztratili míč na domácí polovině, a akci Krnova zakončil z jedné Bartoníček a poslal domácí do vedení. Polanka se snažila o ohrožení branky domácích, ale chyběla jim přesná přihrávka a když už se to povedlo, tak akci překazili rozhodčí pro ofsajd. V závěru poločasu se do zakončení dostal opět Ondra, a Kula jeho střelu opět vykryl.

Na začátku druhého poločasu se dostal opět do šance Ondra, ve skluzu trefil tyč hostí. V 58. minutě prošel po levé straně střídající Surovec, jeho střelu chytl Řeháček. O minutu později nacentroval Kaluža přesně na hlavu Ševčíka, ten ale trefil domácího brankáře. Za dalších 5 minut stejný hráč prošel po levé straně, před zakončením mu míč ale utekl a Řeháček míč chytil. V 65. minutě pak na druhé straně pálil Ondra z 25 metrů a donutil Kulu k vynikajícímu zákroku. V 72. minutě zahráli hosté roh na krátko, míč se dostal k Mikovi, jehož střelu vyrazil Řeháček na další roh. Největší šanci na vyrovnání měli Polanečtí o čtyři minuty později, Ševčík prošel po pravé straně, poslal míč před branku, kde Surovec ve vyložené šanci netrefil.

Branka: 20. Bartoníček. ŽK: Sabo – Mašlanka, Andrýsek. Rozhodčí: Jurček – Šujan, Ham. Diváci: 225.

FK Krnov: Řeháček – Pella, Daříček, Ostrák, Šimčík – Pokorný (89. Mrukvia), Burian (76. Zacpal), Bartoníček (88. Rys), Ondra (69. Moravec), Sabo (84. Mitura) - Havlíček. Trenér: Ladislav Bártek.

FK SK Polanka: Kula – Gajďok, Andrýsek, Bartoš Roman, Drulák (66. Surovec) – Kaluža (88. Řehulka), Skřehot, Miko, Uher – Ševčík, Mašlanka (80. Kubík). Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu FK Krnov - FK SK Polanka zde