1. kolo

68' Nikola Andrýsek
    83' Vojtěch Šustr
    93' Vojtěch Šustr

V úvodu zápasu byli aktivnější domácí, kteří hrozili po průniku po levé straně. Střely skončily na připraveném Řehulkovi nebo na tyči. Hosté zahrozili po centru Mika, kdy Kalužovi chybělo málo, aby trefil míč z jedné. O chvíli později pak střílel Ševčík do připraveného Bartoše. V závěru poločasu pak Řehulka vytáhl střelu z otočky Prokši.

V úvodu druhého poločasu měl velkou šanci Janíček, Řehulka jeho střelu vytáhl na břevno. Na druhé straně pálil zpoza šestnáctky Gajďok, našel ale připraveného Bartoše. Další šanci měl Ševčík, který prošel mezi domácími obránci, ale v poslední chvíli hosté pokus o střelu zblokovali. Závěr zápasu byl nervózní. Domácí zatlačili hosty před jejich branku. Po jednom z nich se míč dostal od domácího hráče do zámezí, ale k překvapení hostů se kopal opět roh. Na něj si nejvýše vyskočil Žůrek a otevřel skóre utkání. V 83. minutě tvrdě zfauloval Šustr Žůrka a dostal žlutou. Na druhé straně Janíček bez míče strčil Šustra na zem, ale k překvapení všech kartu nedostal. Tu obdržel o chvíli později, kdy přerušil průnik hostů a po druhé žlutě musel předčasně pod sprchy. Polanečtí šanci z přímého kopu využili. Přímý kop Mika našel volného Šustra a ten vyrovnal na konečných 1:1.

Branky: 81. Žůrek – 93. Šustr. ŽK: Janíček, Vyležík – Andrýsek, Šustr. ČK: 90. Janíček. Rozhodčí: Ham – Vidlička, Laštuvka. Diváci: 120.

TJ Háj ve Slezsku: Bartoš – Trupl, Matěj, Konvička, Malcharek - Janíček, Vyležík, Jesch, Žůrek, Uvíra – Prokša (73. Továrek). Trenér: Aleš Rozsypal.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Bartoš, Gajďok – Kaluža (65. Surovec), Skřehot, Šustr, Mašlanka (70. Drulák) – Ševčík, Miko. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu TJ Háj ve Slezsku - FK SK Polanka zde.