26-08-2018 17:00

Patrik Miko 52'
David Mašlanka 55'
Vojtěch Šustr 88'

První šanci zápasu měli domácí, přímý kop Mika z 13. minuty chytil Řeháček. Hosté byli po celý poločas aktivnější a první šanci si vypracovali o chvíli později, Šimčík vysunul Pokorného, ten vrátil míč před branku a Houdek dorazil míč do sítě. Akci přerušil praporek pomezního a odmávaný ofsajd. V 17. minutě zakončoval po brejku Furik vedle Řehulkovy branky. Ve 30. minutě se už Furik dočkal, kdy propálil po závaru domácí obránce. Domácí mohli měli šanci na vyrovnání v závěru poločasu, průnik Uhera zastavil s pomocí faulu Burian a dostal žlutou kartu. Následný přímý kop poslal Ševčík vysoko nad.

Druhý poločas byl ze strany domácích úplně něco jiného. V 46. minutě přihrával Mašlanka volnému Šusterovi a ten z dvaceti metrů pálil těsně vedle hostující branky. Ve 49. minutě poslal míč za obránce Bartoš na volného Ševčíka, ten obešel Řeháčka, ale zakončení mu překazil Šimčík, následná dorážka Kaluži trefila opět Šimčíka. V 52. minutě se už domácí dočkali. Skřehot našel volného Mika a ten mazácky dloubákem přehodil brankáře hostů. V 54. pálil zpoza šestnáctky Ševčík a Řeháček vyrazil jeho pokus na roh. Ten zahrál Miko, Bartoš prodloužil míč na zadní tyč na volného Mašlanku, který dorazil míč do odkryté branky. O dvě minuty později se dostal opět do šance Ševčík po centru Bartoše, střela zpoza šestnáctky skončila nad. Hosté zahrozili v 61. minutě, přihrávku z pravé strany zakončoval z jedné Sabo vedle branky. V 71. minutě střílel Ševčík levačkou, ale Řeháčka nepřekonal. V samém závěru šel pak Ševčík sám na branku, ale opět přestřelil.

Branky: 52. Miko, 55. Mašlanka – 30. Furik. ŽK: Šustr - Burian. Rozhodčí: Švec – Matějek - Svoboda. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák (46. Kaluža), Andrýsek, Bartoš, Gajďok – Uher (46. Koutný), Skřehot (74. Surovec), Šustr, Miko, Mašlanka (80. Uhlík)  – Ševčík. Trenér: Tomáš Černín.

FK Krnov: Řeháček – Pokorný, Mrukvia, Ostrák, Šimčík (88. Rys) – Hrubý (81. Zacpal), Rolný (72. Korchan), Burian (57. Tümmler), Furik, Sabo (83. Mitura) – Houdek. Trenér: Ladislav Bártek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Krnov zde.