7. kolo

50' Tomáš Gajďok
    76' Jakub Ševčík
    78' Kryštof Surovec

První šanci zápasu měli hosté, přímý kop Mika doletěl až k překvapenému Šustrovi a po malém závaru se kopal roh. Z něj pak po odraženém míči pálil z jedné Koutný nad branku. V 10. minutě udeřilo na druhé straně. Centr z leva vyhlavičkoval Gajďok na šestnáctku, kde po několika soubojích se míč dostal k Cigánkovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. V 17. minutě centroval/střílel Drulák zprava a jeho pokus skončil na břevnu. O minutu později pálil z otočky Andrýsek nad. O další minutu později po postupné akci Skřehota, Kaluži zakončoval hlavou Koutný. Pacanovský si s jeho střelou poradil. Ve 30. minutě opět uhodilo na druhé strany. Polášek zakroutil přímý kop na zadní tyč, kde osamocený Cigánek z jedné opět prostřelil Řehulku. O šest minut později mohl zvýšit na 3:0 Laryš, jeho hlavička mířila těsně vedle. O minutu později pálil z 25 metrů Mašlanka přesně k tyči. Pacanovský vytáhl parádní zákrok a vyrazil míč konečky prstů na roh. V závěru poločasu měl velkou šanci Laryš, sám ale z jedné překopl branku.

Ve druhém poločase se hosté hnali za snížením stavu a zatlačili domácí do defenzivy. Ti dostali šance jít do otevřenější obrany. V 52. minutě pálil po odraženém míči Lisický nad. Na druhé straně po rohu zakončoval Šustr a Pacanovský jeho pokus opět vytlačil mimo. O chvíli později hlavičkoval Koutný po centru Kaluži nad. V 62. minutě napálil Šustr po přihrávce Mika břevno. O dvě minuty později prošel domácí obranou Ševčík, jeho dělovku zpoza šestnáctky vytáhl neskutečně Pacanovský nad. O chvíli později zkoušel přehodit Cigánek z půlky vyběhnutého Řehulku. Ten ale míč dokázal na dvakrát chytit. Za další chvíli na druhé straně pálil opět Ševčík a Pacanovský opět exceloval. V 73. minutě prošel obranou Miko a opět ztroskotal na domácím brankáři. Polaneckým přes veškeré úsilí nebylo přáno skórovat a tak v samém závěru zvýšil na konečných 3:0 střídající Brejla.

Branky: 10. a 30. Cigánek, 92. Brejla. ŽK: Neumann, Cigánek – Gajďok, Ševčík, Surovec. Rozhodčí: Šafrán – Dedek, Šujan. Diváci: 245.

SK Brušperk: Pacanovský – Zajac, Cigánek, Cigánek, Neumann – Šimon (79. Čejka), Lisický, Polášek (90. Brejla), Bogdan (84. Ševčík) – Krejčok, Laryš (69. Vrána). Trenér: Ondrej Hančin st.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák (33. Ševčík), Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Kaluža, Skřehot, Šustr, Miko, Mašlanka (69. Surovec) – Koutný. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu SK Brušperk - FK SK Polanka zde.