23-09-2018 16:00

37' David Mašlanka
    69' Vojtěch Šustr
    88' Vojtěch Šustr

Utkání hodně ovlivnil silný vítr, který na obou stranách dělal problémy s přesnými přihrávkami a střelami. V 8. minutě mohli hosté otevřít skóre utkání, kdy po přímém kopu zakončoval střelou Mašlanka. Jeho pokus vyrazil Muczka před branku a následnou dorážku Šustra vyrazil mimo Jašek. Domácí zahrozili o pět minut později. Střelu z jedné Švábíka Řehulka chytil. Domácí hrozili z brejků po pravé straně, následné centry před branku dokázala Polanecká obrana odvrátit do bezpečí.

V 49. minutě dostal míč doleva Mašlanka od Skřehota, zasekl si na pravou a jeho střelu na zadní tyč vyrazil Muczka na roh. O dvě minuty později stejný hráč dorážel střelu Uhera, bohužel překopnul branku. V 57. minutě ztratil míč na půlce Andrýsek, domácí založili rychlý brejk, už překonali Řehulku ale toho na poslední chvíli zastoupil Vybíral a vykopnul míč z branky. V 74. minutě poslal přesný centr za obranu Skřehot na Mašlanku, toho ale vychytal Muczka. O minutu později se situace opakovala, akorát zakončoval Uher. Když už to vypadalo na dělbu bodů, pláchnul po přihrávce Uhera Ševčík, dostal se před Jaška, a ten jej nedovoleně zastavil v pokutovém území. K penaltě postavil Šustr a s přehledem ji proměnil.

Branka: 88. Šustr (z pen.). ŽK: Poštulka, Kuděla, Vitoul, Vítek – Gajďok, Mašlanka, Šustr. Rozhodčí: Čuba – Dedek, Lalík. Diváci: 100.

SPORT - CLUB Pustá Polom: Muczka – Blucha, Jašek, Kuděla, Vitoul – Černohorský (72. Richtár), Šmíd (65. Frank), Vítek, Pomp – Poštulka (87. Kostera), Švábík (77. Potůček). Trenér: Petr Souček.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Uher (92. Drulák), Šustr, Skřehot, Kaluža – Mašlanka (82. Kusyn), Ševčík (94. Surovec). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu SPORT - CLUB Pustá Polom - FK SK Polanka zde.