Jakub Kaluža 63'
Nikola Andrýsek 66'
Roman Bartoš 72'
Jan Vybíral 84'

Polanečtí tlačili od úvodu zápasu. Ve 4. minutě po rozích zahrozili ze vzduchu, branku to ale nepřineslo. V 7. minutě po akci Skřehota a Bartoše zakončoval sám Ševčík, trefil ale připraveného brankáře. O minutu později zakončoval Ševčík z jedné, opět do Hrušky. V 10. minutě zahrával Ševčík přímý kop z levé strany, který vyhlavičkoval obránce na roh. Ten zahrál Miko, našel volného Šustera, jehož pokus Hruška chytil. O minutu později poslal dlouhý balon Andrýsek na Ševčíka, ten sklepnul nabíhajícímu Bartošovi, a ten z jedné přestřelil. V 18. minutě se osmělili hosté, na roh z levé strany si vyskočil trestuhodně volný Fárek a Řehulka jeho pokus vyrazil na roh. Ve 20. minutě vyslal Šustr do běhu Uhera, ten zprava nacentroval před branku na nabíhajícího Bartoše, jehož střelu z jedné vyrazil Hruška na roh. K němu se postavil Ševčík a zakroutil míč na hlavu Andrýska, od něj se dostal k volnému Uherovi, který vstřelil první branku zápasu. O 3 minuty později přihrál Uher Bartošovi, ten poslal míč za obránce na nabíhajícího Mika a ten zvýšil na 2:0. Za další dvě minuty dal branku Ševčík po centru Kaluži, bohužel z ofsajdu. Ve 35. minutě zahrával Miko přímý kop a střelou přes zeď zvýšil na 3:0. V závěru poločasu šel sám na branku Ševčík, ale dostal se do úhlu a Hrušku nepřekonal.

V 59. minutě domácí zvýšili na 4:0, postupnou akcí nacentroval Uher zprava před branku, míč se k němu se štěstím odrazil zpět střelou z úhlu dal svou druhou branku v zápase. O šest minut později nacentroval zprava Skřehot na hlavu Gajďoka, jeho pokus vyrazil Hruška pod nohy Kaluži, který napálil míč do branky. V 66. minutě mohli hosté skórovat. Přímý kop Charváta skončil na břevně. Na 6:0 zvýšil v 73. minutě po průniku střídajícího Druláka zakončující Bartoš. V 79. minutě zahrával přímý kop Ševčík a mířil těsně vedle. Brankou neskončila ani střela střídajícího Mašlanky.

Branky: 21. a 57. Uher, 24. a 35. Miko, 63. Kaluža, 73. Bartoš. ŽK: Andrýsek, Vybíral – Džiža, Hradil. ČK: 79. Džiža. Rozhodčí: Dedek – Šafrán, Šujan. Diváci: 123.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher (73. Koutný), Andrýsek, Vybíral, Gajďok (68. Drulák) – Skřehot, Šustr (78. Mašlanka), Miko (63. Surovec), Kaluža – Ševčík, Bartoš (80. Kubík). Trenér: Tomáš Černín.

FK Stará Bělá: Hruška – Džiža, Fárek (58. Rusinko), Závodný, Kačer – Pilch (70. Hradil), Petrík, Charvát, Wendtner, Kožík (46. Ivánek) – Brachtl (80. Kulaviak). Trenér: Miroslav Salač.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka – FK Stará Bělá zde.