03-11-2018 14:00

Celý zápas nabídl zajímavou podívanou na obou stranách. Domácí v prvním poločasu vstřelili dvě branky, ale po odmávaném ofsajdu. Ta druhá od Urbana po krásném akrobatickém zakončení. Hosté mohli skórovat po chybě v obraně, kdy se k odraženému míči dostal Uher, míč ale poslal nad branku. Další šance měli po hlavičce Bartoše nad a střele Skřehota z šestnáctky, která nezamířila mezi tři tyče.

Ve druhém poločase mohl za hosty skórovat Ševčík, kdy po akci Bartoše a Mika nemířil přesně, dále pak po centru Skřehota zakončoval z jedné Bartoš. Svatoš, ale jeho pokus vytáhl na roh. Domácí zahrozili po hlavičce Urbana, kterou chytil Řehulka pak po průnicích z pravé strany, které měl na starosti Reichl. Nejprve mu v zakončení zabránil skluzem Gajďok, pak jeho střelu na dvakrát zneškodnil Řehulka. Ke konci zápasu po centru Reichela trefil Legierský břevno. Samý závěr zápasu cloumaly s domácími emoce, kdy se zbytečně nechal vyloučit Urban. Po odpískání konce zápasu pak domácí napadli rozhodčího a došlo ke strkanici při odchodu hráčů do šaten.

Bez branek. ŽK: Hanusek, Holec, Czyž, Sikora, Chwastek, Urban. ČK: 90. Urban. Rozhodčí: Vojkovský – Kret, Folvarčný. Diváci: 100.

Tělovýchovný spolek Lokomotiva Petrovice: Svatoš – Chwastek, Gill, Holec, Ruisl – Hanusek (61. Makula), Žyla (83. Sikora), Czyž (61. Hoffmann), Reichl – Urban, Legierski. Trenér: Dušan Kohút.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher (65. Koutný), Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Skřehot, Šustr, Miko, Kaluža (81. Mašlanka) – Ševčík (90. Surovec), Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu Lokomotiva Petrovice - FK SK Polanka zde.