Roman Bartoš 75'
Martin Skřehot 83'
Erik Talián 84'
Daniel Koutný 86'

První šanci zápasu měli hosté. Kapitán hostí Polášek pálil z 25 metrů a Řehulka jeho pokus zlikvidoval na dvakrát. V 8. minutě posunul míč Bartoš na Gajďoka a toho v šestnáctce zfauloval Wendtner. Pískala se penalta, ke které se postavil Šustr a poslal domácí do vedení. Radost jim vydržela jenom chvilku, kdy po centru Poláška míč propadl k volnému Bogdanovi, který trefil míč na vzdálenější tyč a vyrovnal. Prakticky hned po rozehrávce zahájili domácí akci, na jejíž konci byl centr Kaluži a hlavička Bartoše a opětovné vedení Polaneckých. Další šanci měl Bartoš po centru Mika z levé strany, hlavičku mu vytáhl na roh Hofírek. Ten zahrál Koutný před branku, Andrýskovu hlavičku ještě hosté zblokovali a následná dorážka Bartoše šla nad branku. Ve 30. minutě zahrával Polášek přímý kop z levé strany, míč líznul hlavičkou Petr Cigánek a vyrovnal na 2:2. Ve 40. minutě pálil po nahrávce Koutného Ševčík a Hofírek jeho pokus vyrazil. O chvíli později pak pálil zpoza šestnáctky Kaluža a trefil levou tyč branky hostí.

V 49. minutě nacentroval Talián před branku na Bartoše, ten posunul míč na Koutného, jehož zfauloval opět Wendtner a kopala se druhá penalta. K ní se tentokrát postavil Miko a poslal míč na opačnou stranu, než šel brankář. V 54. minutě zvýšil na 4:2 Kaluža po centru Koutného. O tři minuty později už to bylo 5:2, kdy po akci Taliána a Bartoše skóroval Miko. V 69. minutě po chvilce na hřišti zvýšil na 6:2 Šindler, kdy jej vyslal Surovec. V 72. minutě po akci Taliána a přihrávce před branku Šindlera zakončoval ve skluzu Bartoš a nedal brankáři šanci. O chvíli později stejný hráč dokonal hattrick, kdy zakončil centr Šindlera a přiťuknutí Uhera.

Branky: 8. Šustr (z pen.), 11., 72. a 75. Bartoš, 50. (z pen.) a 57. Miko, 54. Kaluža, 69. Šindler – 10. Bogdan, 30. Cigánek Petr. ŽK: Skřehot, Talián, Koutný – Wendtner, Neumann, Cigánek. Rozhodčí: Lalík – Šujan, Vidlička. Diváci: 113.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok (73. Drulák) – Ševčík (68. Šindler), Šustr (24. Skřehot), Miko (62. Surovec), Talián, Kaluža (65. Uher) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

Spolek SK Brušperk: Hofírek – Wendtner, Neunmann, Cigánek David – Šimon, Blahut (43. Sýkora Nicolas), Polášek (86. Sýkora Aleš), Cigánek Petr (73. Brejla), Bogdan – Krejčok, Vrána. Trenér: Ondrej Hančín.