Nikola Andrýsek 18'
Jakub Kaluža 48'
Jakub Kaluža 53'
Tomáš Gajďok 65'

První šanci zápasu měli domácí, po centru Kaluži ve třetí minutě zakončoval z jedné Bartoš vedle branky. Hosté zahrozili o dvě minuty později, po špatné přihrávce Mika v útočné části založili brejk, ne jehož konci byl zákrok Řehulky před dobíhajícím Stehlíkem. V 16. minutě pálil z jedné Koutný, Szarowski jeho pokus vyrazil před sebe. V 19. minutě zahrával Koutný přímý kop z levé strany, Andrýsek jeho pokus tečoval a otevřel skóre utkání. Ve 27. minutě pálil zpoza šestnáctky Kaluža, Szarowski jeho pokus vyrazil mimo.

Druhý poločas už moc fotbalové krásy nenabídl. V 53. minutě vybojoval míč na polovině Vybíral, vyslal míč doleva na Bartoše, ten přenechal míč Kalužovi, který dloubákem přehodil Szarowského a zvýšil na 2:0. Další šance už brankou neskončily a Polanka tak porazila Šenov 2:0.

Branky: 18. Andrýsek, 53. Kaluža. ŽK: Kaluža, Gajďok – Kopel, Babič, Maleňák, Bednář Zbyněk. Rozhodčí: Vojkovský – Folvarčný, Futerko. Diváci: 80.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Uher (46. Šindler), Talián, Skřehot, Miko (73. Kubík), Kaluža (63. Drulák) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

SK Šenov: Szarowski – Maleňák, Koďousek, Babič, Klimša – Stibor (87. Klimsza), Bernatík, Klos, Stehlík, Svoboda (63. Bednář Radek) – Kopel (85. Rajko). Trenér: Tomáš Vychopeň.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Šenov zde.