45' Patrik Miko
    72' Daniel Koutný
    79' Radovan Řehulka
    84' Roman Bartoš

První šanci zápasu měli domácí v 17. minutě. Po rohu Váňi zakončoval hlavou vedle Kahánek vedle. O tři minuty později zahrozili Polanečtí. Po akci Taliána a Gajďoka zakončoval Šindler střelou z jedné. Bohužel pro hosty trefil před ním stojícího Mika. Za další minutu zakončoval po autu Skřehota a prodloužení Bartoše Kaluža. Po skvělém uvolnění mezi obránci ale nezamířil přesně. Ve 33. minutě udělal chybu v rozehrávce na polovině Koutný, rychlý brejk domácích zakončil střelou Moučka. Jeho pokus vyrazil Koutný na roh. V závěru poločasu zahájil akci hostů Řehulka, přes Andrýska se míč dostal na volného Mika, který přehodil Starečka a poslal hosty do vedení.

Domácí mohli vyrovnat v 53. minutě, po centru Horvátha zakončoval hlavou Kahánek. Řehulka jeho pokus i s pomocí Koutného zlikvidoval. Hosté zahrozili v 59. minutě, Talián utekl po levé straně, nahrál volnému Mikovi, jehož technická střela skončila nad Starečkovou brankou. Další šanci měli hosté o 4 minuty později, po akci Mika a Koutného zakončoval v dobré pozici Šindler z jedné nad. Za další dvě minuty si narazil Uher se Skřehotem a jeho pokus z jedné skončil rohem hostů. V 77. minutě prošel Talián po levé straně, ač sám mohl zakončit, tak nahrál Bartošovi, jehož pokus vyrazil Stareček mimo. V 84. minutě se pak Bartoš dočkal, po brejku zvýšil na konečných 0:2.

Branky: 45. Miko, 84. Bartoš. ŽK: Váňa, Dušík, Kahánek, Šimák, Stareček, Řehák – Talián, Vybíral, Koutný, Řehulka. Rozhodčí: Lalík – Picmaus, Fryč. Diváci: 200.

SK Beskyd Čeladná: Stareček – Šimák, Taraba, Fojtík, Kratochvíl (68. Řehák) – Horváth (78. Kublák), Moučka (85. Jackovič), Dušík, Baran – Váňa, Kahánek. Trenér: Petr Samec.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Uher (46. Šindler), Talián, Skřehot, Miko (73. Kubík), Kaluža (63. Drulák) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu SK Beskyd Čeladná - FK SK Polanka.