17. kolo

20' Patrik Miko
    72' Vojtěch Šustr
    87' Roman Bartoš

První šanci zápasu měli domácí. Ve 3. minutě zahrál přímý kop Dřizgevič na hlavu Bořuckého. Jeho pokus vyrazil Řehulka na roh. O chvíli později se už domácí radovali. Bořucký prošel přes obranu hostů a střelou na zadní překonal Řehulku. Polanečtí vyrovnali hned z první šance. Po odraženém rohu, přihrál Skřehot na Mika a ten krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Ve 30. minutě to zkoušel na druhé straně Dřizgevič z přímého kopu. Jeho pokus ale mířil vedle. Ve 34. minutě přihrál Skřehot střídajícímu Ševčíkovi, ten v šestnácte se zbavil obránce a jeho tvrdou střelu vyrazil Kubný mimo. O dvě minuty později zahrál přímý kop Koutný na hlavičku Gajďoka. Ten mířil na zadní tyč ale vedle. Ke konci poločasu měl ještě velkou šanci Moc, Řehulka ale jeho pokus vyrazil.

V 52. minutě prošel po levé straně Bořucký, zakončením na zadní tyč ale minul. V 59. minutě se domácí opět radovali. V pokutovém území se uvolnil Dřizgevič a prostřelil Řehulku. Hosté mohli vyrovnat v 66. minutě po akci Taliána a centru Bartoše zakončoval Ševčík. Kubný jeho pokus vyrazil na roh. V 71. minutě po zakončení Uhera zahrál domácí obránce rukou a sudí Slaný nařídil penaltu. K té se postavil Šustr a srovnal na 2:2. O pět minut později pálil z 20 metrů Pfleger. Řehulka jeho dělovku vyrazil konečky prstů na roh. O další minutu později centroval Drulák, Gajďok pálil z hranice šestnáctky, Kubný jeho pokus vyrazil před sebe a po velkém závaru zakončoval Ševčík střelou nad. V 87. minutě hosté otočili zápas na svou stranu. Akce začala vyhozením Řehulky, přes Ševčíka, Taliána a ztrátě Dřizgeviče se míč dostal k Bartošovi, který z 16 metrů mířil přesně k levé tyči domácí branky.

Branky: 7. Bořucký, 58. Dřizgevič – 20. Miko, 72. Šustr (z pen.), 87. Bartoš. ŽK: Bořucký, Moc, Pfleger. Rozhodčí: Slaný – Kielar, Vojkovský. Diváci: 130.

TJ Moravan Oldřišov: Kubný – Pfleger, Droppa, Žídek, Jadrný Vojtěch – Teichmann, Moc, Dřizgevič, Jadrný Michal (85. Bolacký), Janík (78. Samek) – Bořucký. Trenér: Roman Bořucký.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral (71. Drulák), Gajďok – Skřehot, Miko (28. Ševčík), Šustr, Talián, Uher (89. Surovec) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu SK Moravan Oldřišov - FK SK Polanka zde.