FK SK POLANKA

11-08-2019 17:00
2. kolo

Statistiky hráčů

QTY Událost
Nikola Andrýsek 59
Nikola Andrýsek 87
Událost QTY

Branka: 31. Řapek. ŽK: Andrýsek – Mičola, Nitka, Leibl, Harazin. ČK: 87. Andrýsek – 89. Mičola. Rozhodčí: Koláček – Ehrenberger, Lukašík. Diváci: 193.

FK SK Polanka: Řehulka – Talián, Andrýsek, Vybíral, Gajďok (9. Drulák) – Šindler (89. Kublák), Skřehot, Krakovčík, Bartoš, Kaluža (76. Tížek) – Magdon (71. Fromelius).

SK Dětmarovice: Stach – Uher, Harazin, Hrtánek, Nitka (46. Škuta) – Skoupý, Leibl, Mičola, Macko (77. Zach) – Staško, Řapek (90+2 Ligocký). Trenér: Jozef Jadrný.

První šanci zápasu měli domácí, po odraženém rohu napálil míč z 20 metrů Šindler a Škuta jeho pokus vyrazil mimo. Hosté udeřili z první šance. Po ztraceném míči na útočné polovině domácích založili rychlý brejk, na jehož konci byl Řapek a prostřelil Řehulku. O dvě minuty později stejný hráč prošel po levé straně a napálil míč do boční sítě.

V 50. minutě zahrávali hosté roh. Na míč si vyskočil nejvýše Mičola a branku netrefil. V 55. minutě zakončoval centr Kaluži rybičkou Šindler, bohužel pro domácí mimo. V 61. minutě zahrával Kaluža roh, na něj si vyskočil Magdon, ale netrefil branku. Hosté zahrozili v 66. minutě, po akci Mičoly a Uhera zakončoval do branky Řapek. Bohužel pro hosty byl máván ofsajd. V 87. minutě zfauloval Andrýsek pronikajícího Řapka a musel předčasně pod sprchy. O dvě minuty později stáhl Mičola v pokutovém území Kubláka a po druhé žluté musel taky pod sprchy. Kopala se penalta, ke které se postavil Bartoš. Bohužel pro domácí překopl branku, a tak hosté si odvezli všechny body.

Komentáře