3. kolo

Statistiky hráčů

43' Lukáš Tížek
    78' Martin Skřehot
    84' Martin Krakovčík

První šanci zápasu měli hosté, to Skřehot vyslal míč za obranu na volného Tížka. Jeho zakončení ale chyběla větší razance, a tak ji Drobek chytil. Další šanci mohli mít hosté po autu Skřehota, kdy míč propadl v brankovém území domácích. Bohužel se nikdo nedostal k zakončení. Domácí poprvé zahrozili v 26. minutě. Hejda prošel po pravé straně, nacentroval před branku, kde Šašinka ve skluzu mířil nad. V 31. minutě už domácí vedli, kdy využili chyby v rozehrávce domácích, míč pak putoval přes Webera k Šašinkovi, ten jej protlačil do šestnáctky, kde byl Vlachovský těsně před vybíhajícím Vírcem a otevřel skóre utkání. O 4. minuty později už to bylo 2:0, domácí zahráli roh na krátko, na jehož konci pálil z hranice šestnáctky Puchel a trefil volné místo na bližší tyči. V 37. minutě domácí zvýšili vedení, kdy využili ztrátu hostí a rychlým brejkem prošli celé hřiště. Na konci celé akce byl Seriš, který doklepával míč do prázdné branky. Ve 40. minutě mohl vedení ještě navýšit Seriš, ale v dobré pozici netrefil branku. Hosté snížili ještě do poločasu Tížkem, který pálil z levé strany pod břevno.

V 48. minutě střílel zpoza šestnáctky střídající Fromelius. Drobek jeho pokus chytil. V 51. minutě vybojoval míč Šindler, poslal jej na Bartoše, který zkoušel dloubákem přehodit domácího brankáře. Bohužel pro hosty netrefil branku. O minutu později zahrozili domácí na druhé straně, kdy Wala trefil tyč. Za další minutu kopali hosté roh, na míč si vyskočil Talián a na brankové čáře jej doklepl Bartoš do branky. Pomezní ale signalizoval ofsajd, tak se skóre neměnilo. V 68. minutě vyslal Krakovčík Šindler, ten střílel na bližší tyč, ale brankáře nepřekonal. V 80. minutě střílený centr/střelu Taliána zakončoval ve skluzu Fromelius, bohužel trefil přesně místo, kde stál domácí brankář. Domácí zahrozili několikrát z rychlých brejků, ale skóre se již nezměnilo.

Branky: 31. Vlachovský, 36. Puchel, 38. Seriš. ŽK: Drobek, Šašinka, Mrózek – Skřehot, Krakovčík. ČK: Rozhodčí: Nápravník – Jahoda, Ham. Diváci: 100.

MFK Karviná „B“: Drobek – Hejda, Paholík, Hujo, Kaczmarczyk – Puchel, Weber, Seriš, Vlachovský, Wala – Šašinka. Trenér: Čestmír Kročil.

FK SK Polanka: Vírec – Kublák, Vybíral, Drozd, Talián – Šindler, Skřehot, Krakovčík, Bartoš, Tížek (68. Vrzal) – Magdon (46. Fromelius). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu MFK Karviná "B" - FK SK Polanka zde.