4. kolo

Daniel Koutný 18'
Daniel Koutný 35'
Nikola Andrýsek 82'

První šanci měli po brejku domácí, Kaluža vyslal Taliána, ten nacentroval před branku, Bartoš sklepnul míč proti noze Skřehotovi, jehož střela z jedné postrádala větší přesnost a mířila vysoko nad. O minutu později zahrozil na druhé straně. To Navrátil se dostal před Řehulku, ale ten jeho pokus vyrazil. V 17. minutě už se hosté radovali. Centr za obranu našel volného Jiřího Furika a ten našel lépe postaveného Navrátila, který otevřel skóre utkání. O 4 minuty později vybojoval míč Bartoš na útočné polovině a dloubákem se snažil přehodit Kameníka. Nemířil ale přesně. V 32. minutě pálil z jedné po odraženém míči Šindler a donutil Kameníka ke skvělému zákroku. V 35. minutě se musel předčasně pakovat pod sprchy Koutný a hosté hráli dlouhou dobu přesilovku. Ke konci poločasu ještě střílel Bartoš, brankář hostí si s jeho pokusem poradil.

V 64. minutě hosté vsítili další branku. Po centru Dydowicze míč zpracoval v šestnáctce Navrátil, přihrál lépe postavenému Němcovi, který prostřelil Řehulku. Za dvě minuty to bylo už 0:3, to po pravé straně pláchnul Michal Furik a poslal lahůdkový centr pro Navrátila, který míč doklepnul do odkryté branky. Poslední branku vsítil po uvolnění Dydowiczem střídající Kršek.

Branky: 17. a 66. Navrátil, 64. Němec, 81. Kršek. ŽK: Koutný, Andrýsek – Němec, Kundrátek Patrik. ČK: 35. Koutný. Rozhodčí: Krupa – Mankovecký, Kotala. Diváci: 141.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Vybíral, Drozd (73. Tížek, Talián – Šindler (81. Vrzal), Andrýsek, Skřehot, Krakovčík (46. Fromelius), Kaluža (60. Kublák) – Bartoš (77. Magdon) Trenér: Tomáš Černín.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Kundrátek Patrik, Kolísek, Kocúr, Kučera – Furik Michal, Furik Jiří, Dydowicz (81. Vilímek), Němec (77. Kršek), Kundrátek Lukáš (84. Kováč) – Navrátil. Trenér: Milan Furik.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Jiskra Rýmařov zde.