08-09-2019 16:00
6. kolo

Patrik Miko 62'
Martin Skřehot 88'

První šanci zápasu měli domácí hned v úvodní minutě, po akci z pravé strany zakončoval Fromelius a jeho střelu vytáhl s problémy Prepsl mimo branku. V 11. minutě zakončoval Drozd průnik domácích střelou do Prepsla. Hosté zahrozili ve 24. minutě, po brejku zakončoval akci Dvořák. Jeho střelu vyrazil Andrýsek mimo. Ve 39. minutě trefil Skřehot z 20 metrů tyč! Dorážka Fromeliuse pak mířila nad branku O minutu později se uvolnil v pokutovém území Drozd a střelou z otočky trefil vybíhajícího Prepsla. V závěru poločasu pak pálil Skřehot po odraženém rohu z jedné nad.

V 55. minutě po akci Mika, Bartoše a Drozda chybělo prvně jmenovanému kousek, aby přehodil vybíhajícího Prepsla. V 62. se už Miko dočkal, po odraženém míči jej z jedné vrátil krásně na zadní tyč a otevřel skóre utkání. Hosté mohli vyrovnat v 79. minutě, kdy pokus Kučery na brankové čáře vykopnul Koutný. Hned z protiútoku mohl zvýšit na 2:0 střídající Magdon, ale trefil Prepsla. Hosté tak dokázali vyrovnat v 83. minutě, kdy využili rychlého brejku. Velička pak na konci přehodil vybíhajícího Řehulku. V 88. utekli Krakovčík z Drozdem, střelu druhého jmenovaného pak opět vykryl Prepsl.

Branky: 62. Miko - 83. Velička. ŽK: Skřehot - Prepsl, Švancer, Velička. Rozhodčí: Kostelník - Galář, Sivera. Diváci: 131.

FK SK Polanka: Řehulka - Koutný, Andrýsek, Vybíral, Tížek (76. Magdon)- Talián, Drozd, Skřehot (91. Kublák), Kaluža - Fromelius (46. Miko), Bartoš (84. Krakovčík). Trenér: René Vojtěšek.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Prepsl - Dvořák (46. Marek), Wozniak, Hrdlička, Švancer (72. Střižík) - Hanus (46. Svatonský), Škorik, Staněk, Klimas (35. Soukup), Kučera - Velička. Trenér: Martin Šrámek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí zde.