15-09-2019 16:00
7. kolo

51' Martin Krakovčík
    60' Roman Bartoš
    73' Tomáš Gajďok
    80' David Fromelius
    83' Erik Talián

První šanci si vytvořili hosté v šesté minutě, průnik Tížka po levé straně a centr Krakovčíka zakončoval nepřesně Talián. Domácí zahrozili v 11. minutě, chybu obrany nepotrestal Tijani. Jeho střela mířila nad. Ve 23. minutě měli domácí obrovskou šanci, kdy průnik Tijaniho a následnou střelu výborně zklikvidoval Řehulka. Další šanci měli domácí o pět minut později. Střelu Tijaniho a následný závar hosté ustáli. Ve 30. minutě nacentroval na druhé straně Tížek na Bartoše a jeho hlavička mířila nad branku. Ve 40. minutě vyběhnul Misorz mimo vápno a zahrál rukou. Z přímého kopu pak Miko mířil nad. To, co se nepovedlo hostům ukázal na druhé straně z větší dálky Vaněk. Jeho výstavní přímý kop z 30 metrů skončil v pravém růžku Řehulkovy branky.

Hosté mohli srovnat po přímém kopu Koutného ve 49. minutě, Misiorz centr netrefil a od Talián jej nedokázal dostat do branky. V 60. minutě se hosté konečně dostali. Přímý kop na zadní tyč vrátil před brankou Talián a Bartoš jej hlavičkou umístil za záda domácího brankáře. Bohužel minutu po tom šli domácí opět do vedení další přesnou střelu za Řehulkova záda vyslal Nieslanik. V 66. mohli domácí zvýšil na 3:1. Bulawa prošel po pravé straně, nacentroval před branku na volného Niemczyka, jehož střelu vyrazil Řehulka před sebe a následnou dorážku Tijaniho vyrazil mimo. O šest minut později se Řehulka zaskvěl po přímém kopu Vaňka, kdy míč vytáhl konečky prstů na roh. V 76. minutě zaseknul v šestnáctce míč Vrzal a střela na přední tyč brankou neskončila. V závěru zápasu pak hosté vsítili branku, kterou ale rozhodčí neuznali. Míč před tím prošel zámezím.

Branky: 40. Vaněk, 61. Nieslanik – 60. Bartoš. ŽK: Misiorz, Niemczyk, Joukl – Krakovčík, Gajďok, Fromelius, Talián. Rozhodčí: Svoboda – Hubený, Mankovecký. Diváci: 102.

FK Třinec „B“: Misiorz – Bulawa, Čelůstka, Potůček, Chloň – Cienciala, Niemczyk (66. Joukl), Vaněk, Janošík (90. Tatar) – Nieslanik, Tijani (76. Zahaluk).

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Drozd, Fromelius, Tížek (64. Gajďok) – Talián, Skřehot (60. Vrzal), Miko (71. Kublák), Kaluža – Bartoš (85. Magdon), Krakovčík (89. Vybíral). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu Fotbal Třinec "B" – FK SK Polanka zde.