Jan Vybíral 40'
Nikolas Tilkeridis 48'
David Fromelius 50'
Erik Talián 62'

První šanci zápasu měli domácí. V 6. minutě přihrával Tilkeridis Mikovi, ten vracel míč před branku a Fromeliuse zastavil obránce hostí na poslední chvíli. Ve 12. minutě už domácí šli do vedení. Talián prošel po pravé straně, přihrál Skřehotovi, ten prostrčil míč na Mika a ten ač nedovoleně bráněn dostal míč za záda Smětaka. Hosté vyrovnali o tři minuty později. Matušovič našel centrem volného Klejnota a ten z jedné překonal Řehulku. V 18. minutě už šli domácí zase do vedení. Průnik Taliána po pravé straně se dostal ke Skřehotovi a ten sám před brankářem nezaváhal.  V 21. minutě vyslal Fromelius do sóla Tilkeridise a ten se nemýlil. Ve 28. minutě svůj tým oslabil kapitán hostů Malcharek, kdy rukou udeřil do tváře Bartoše. Pomezní Malimánek celou situaci viděl a hlavní sudí po poradě udělil Malcharkovi červenou kartu.  Ve 30. minutě pálil po akci Taliána z jedné Drozd a hosté jej odvrátili na roh. O minutu později stejný hráč trefil pravou tyč po centru Skřehota a přiťuknutí Fromeliuse. V 37. šel sám proti Smětakovi Fromelius, ale lob mu nevyšel. Ke konci poločasu měl ještě velkou šanci Bartoš, kdy po autu a prodloužení pálil do brankáře.

Ve 48. minutě vyslal Fromelius opět do brejku Tilkeridise a ten na dvakrát dokázal překonat brankáře hostů. Na konečných 5:1 v 62. minutě zvýšil po přihrávce Mika střelou pod břevno Talián.

Branky: 12. Miko, 18. Skřehot, 21. a 48. Tilkeridis, 62. Talián – 15. Klejnot. ŽK: Skřehot, Vybíral, Fromelius – Podešva, Skoupý. ČK: 28. Malcharek. Rozhodčí: Hovorka – Antoníček, Malimánek. Diváci: 182.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Drozd, Vybíral, Bartoš – Talián, Skřehot (86. Kublák), Miko (64. Krakovčík), Kaluža (86. Vrzal)  – Tilkeridis (76. Tížek), Fromelius (56. Magdon). Trenér: René Vojtěšek.

MFK Havířov: Smětak – Podešva, Zupko (63. Noga), Zbavitel (38. Chlopek), Dawid (76. Velčovský) – Malcharek, Matušovič, Skoupý, Förster, Klejnot (76. Heller) – Stanojkovič (62. Baran). Trenér: Miroslav Matušovič.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - MFK Havířov zde.