29-09-2019 10:15

28' Martin Skřehot
    70' Nikolas Tilkeridis

První branka zápasu padla v 15. minutě, kdy po autu hostí založili domácí rychlý brejk, na jehož konci byla klička Vrány na vybíhajícího Virce a zakončení z úhlu do odkryté branky. Hosté vyrovnali ve 30. minutě. Fromelius posunul míč Skřehotovi a ten chytře obstřelil Pobořila. V závěru poločasu domácí nastřelili břevno po centru Kisse zakončoval Výmola.

Kapitán domácích měl pak velkou šanci v úvodu poločasu, sám proti Vircovi ale selhal. V 58. minutě vybojoval na polovině hřiště míč Juříček, přihrál doleva na volného Kundráta, který střelou přes obránce dokázal najít volné místo na vzdálenější tyči a poslal domácí opět do vedení. Hosté zahrozili v 64. minutě, to trefil Drozd z přímého kopu tyč. O dvě minuty později pálil Kaluža po centru zprava do vybíhajícího brankáře. V 70. minutě zfauloval Tilkeridis v pokutovém území pronikajícího hráče a kopala se penalta. K ní se postavil Výmola, poslal míč k pravé tyči, ale Virec tam byl v čas a vyrazil míč na roh. V samém závěru se musel poroučet pod sprchy po druhé žluté Žilinský. Hosté vytvořili závar před brankou Pobořila, ale k tížené brance to nevedlo.

Branky: 15. Vrána, 58. Kundrát - 28. Skřehot. ŽK: Žilinský, Výmola – Tilkeridis. ČK: 88. Žilinský.  Rozhodčí: Šimeček – Kotala, Laštuvka. Diváci: 83.

TJ Valašské Meziříčí: Pobořil – Kadla, Švec, Michálek, Kiss – Vozák, Juříček, Žilinský, Kundrát (73. Gajdoš, 90. Kocián) – Vrána (82. Straka), Výmola. Trenér: Pavel Hajný.

FK SK Polanka: Řehulka – Andrýsek, Drozd, Vybíral, Bartoš – Talián, Skřehot, Koutný (72. Miko), Kaluža – Tilkeridis, Fromelius (78. Vrzal). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu TJ Valašské Meziříčí - FK SK Polanka zde.