06-10-2019 15:00

Nikolas Tilkeridis 44'
Nikolas Tilkeridis 85'
Nikolas Tilkeridis 91'

První šanci si vytvořili domácí v 19. minutě, Talián vyslal Skřehota a ten pálil vysoko nad. O 7 minut později zakončoval akci Kaluži a Skřehota Gajďok, jeho střelu srazili hosté na roh. Ve 32. minutě zakončoval střelou přes hlavu Tilkeridis. Míč skončil těsně mimo. O dvě minuty později prošel po pravé straně Skřehot, nahrál volnému Drozdovi, jehož střelu Jaška chytil. Hosté zahrozili ve 37. minutě, centr z pravé strany zakončoval střelou z jedné Urban. Řehulka ji vyrazil nad branku. V závěru poločasu rozehrál od branky Řehulka, Koutný poslal míč na nabíhajícího Skřehota, jemuž první pokus zblokoval Galus. Skřehot ale v pádu ještě přihrál Tilkeridisovi, který napálil míč pod břevno a otevřel skóre utkání.

Hosté mohli vyrovnat v 51. minutě, chybu v rozehrávce vystihl Galus, přihrál na šestnáctku na volného Urbana, který z jedné překopl branku.  V 60. minutě prošel Vybíral středem, přihrál doleva na Tilkeridise, ten z jedné našel před brankou nabíhajícího Fromeliuse, který ve skluzu přestřelil. Branka by ale nebyla uznána, Fromelius byl v těsném ofsajdu. V 80. minutě hlavičkoval po centru Tilkeridise Krakovčík. Jaška jeho pokus s problémy vyřešil. O minutu později zahrávali hosté přímý kop. Míč propadl až k volnému Krajčovičovi, jehož pokus vytáhl Řehulka konečky prstů na roh. Ten vyboxoval domácí gólman k nohám Tilkeridise, který prošel celé hřiště až před Jašku, kde jeho zakončení vyrazil brankář hostí na roh. V závěru Miko rozehrál roh na krátko na Vybírala, ten poslal centr před branku, kde dobíhající Tilkeridis vstřelil druhou branku zápasu.

Branky: 44. a 91. Tilkeridis. ŽK: Vybíral, Tilkeridis - Helebrand, Lavrovič, Orság, Jaška. Rozhodčí: Žurovec - Šimovec, Pospíšil. Diváci: 105.

FK SK Polanka: Koutný (46. Miko), Andrýsek, Bartoš, Gajďok - Talián, Skřehot (79. Krakovčík), Vybíral, Drozd (83. Drulák), Kaluža (60. Fromelius, 68. Kublák) - Tilkeridis.

FC Slavoj Olympia Bruntál: Jaška - Galus, Dohnálek, Krajčovič, Lavrovič - Helebrand (69. Žatka), Kyselý, Blažek, Šanda (78. Vojtík), Urban (84. Cabal) - Orság. Trenér: Jan Krajčovič.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FC Slavoj Olympia Bruntál zde.