5' Martin Musila
    55' Martin Musila
    62' Roman Fischer
    82' Martin Musila

Na první branku se dlouho čekat nemuselo. V páté minutě po centru Kolasky vrátil míč hlavou Fischer a Musila už neměl problém trefit odkrytou branku. V 19. minutě po akci Bednáře a Kolasky střílel Hluchý. Adrejko jeho pokus vyrazil na roh. Domácí zahrozili v 29. minutě, po centru Veličky prošel přes stopery Půda, ale branku přestřelil. Ve 34. minutě mohl zvýšit náskok hostů Coufal, střela z jedné skončila na břevnu a následná dorážka Sostřonka mířila nad. O čtyři minuty později prošel hřištěm mezi třemi hráči Twardzik, k úspěšnému zakončení mu chyběla silnější střela. V závěru poločasu po odražené střele Fischera netrefil Musila branku.

Druhý poločas začal šanci domácích, po centru Mlčocha se míč odrazil ke Kaizarovi, ten ale střelu z jedné poslal nad Řehulkovu branku. O chvíli později se po rohu a závaru před domácí brankou dostal míč ke Kolaskovi, jeho střela brankou neskončila a kopal se další roh. V 52. minutě po centru Kaizara hlavičkoval Půda nad. O tři minuty později udeřilo na druhé straně. Twardzik nacentroval před branku, míč přes Fischera prošel k zadní tyči na volného Musilu, který vsítil svou druhou branku v zápase. V 61. minutě prošel Schwarz středem hřiště a jeho pokus skončil těsně vedle pravé tyče Řehulkovy branky. O chvíli později vytáhl Andrejko Raškovu střelu na roh. Z něj pak měl šanci Kolaska, jeho hlavička skončila dalším rohem. Polanečtí se snažili o třetí branku, ale chyběla jim přesnost v zakončení, a tak přišel v 90. minutě trest, kdy po centru z pravé strany snížil na konečných 1:2 střídající Krajčo, který byl na hřišti 2. minuty.

Branka: 90. Krajčo – 5. a 55. Musila. ŽK: Kaizar, Kaspřík, Půda – Fischer, Musila. Rozhodčí: Pospíšil – Zavřel, Habermann. Diváci: 124.

FC Heřmanice: Andrejko – Kopečný, Šimáček, Kaizar, Mlčoch (87. Krajčo) – Velička (87. Hetto), Opata, Velička, Teichmann (75. Kaspřík), Schwarz (75. Dujsík) - Půda. Trenér: Jaroslav Mlčoch.

FK SK Polanka: Řehulka – Gajďok, Bednář, Sostřonek – Twardzik (91. Drulák), Hluchý (46. Raška), Tížek (75. Hon), Coufal, Kolaska – Musila, Fischer. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu FC Heřmanice Slezská – FK SK Polanka zde.