13-09-2014 16:00
6. kolo

Začátek utkání byl plně v režii domácích, hned v úvodní minutě měl šanci Ibrahim Innocent Kouassi, zahraniční posila, hlavou ale netrefil branku. Ve 4. minutě vyboxoval centr domácích Radovan Řehulka přímo na nohu domácího kapitána Matěje, který z voleje otevřel střelou z 17 metrů skóre utkání. Aby toho nebylo málo, tak o 2 minuty později už to bylo 2:0, centr Igora Janíčka z pravé strany uklidil k pravé tyči Kouassi. Polanečtí se po tvrdém direktu snažili vzchopit, ale chybělo lepší zakončení v útočné části. Ve 24. minutě zahrál špatně malou domů Jan Woznica, míč vystihl Kouassi a kličkou na Řehulku zvýšil na 3:0. Ve 33. minutě mohl zvýšit po dalším brejku domácích Trupl, pokus o lob ale Řehulka vyrazil na roh. O 3 minuty později střílel opět Trupl do připraveného Řehulky.

Začátek druhého poločasu byl opět v režii domácích, nejprve ve 48. minutě Kouassi šel sám na Řehulku, ten mu ale pokus chytil. O 2 minuty později prošel Trupl po levé straně a nabídl Kouassimu završit hattrick centrem přesně na hlavu. Polanečtí měli první dobrou šanci v 56. minutě, přímý kop Jana Švábíka zakončoval David Fromelius a od domácích obránců se míč odrazil vedle brány. V 70. minutě nacentroval Radomír Fukala na Martina Plisku, jeho pokus z jedné chytil domácí brankář Hladký. O 4. minuty později našel Fukala centrem Slahúčku, jehož hlavička skončila mimo branku. O další dvě minuty zakončoval útočný výpad hostí Slahúčka, střela bohužel skončila mimo. V 77. minutě dali Polanečtí branku, Jan Woznica prošel po pravé straně a našel Davida Fromeliuse, jenž patičkou našel cestu do branky domácích. Branka nebyla uznána pro ofsajd. V závěru zápasu měl šanci po výborném pasu Slahúčky opět Fromelius, sám proti Hladkému ale nezvolil správné zakončení a Hladký mu pokus chytil.

Branky: 6. 24. a 50. Kouassi, 4. Ondřej Matěj. ŽK: Laryš, Štefek - Pliska, Švábík. Rozhodčí: Ochodek - Vítek, Krištof. Diváci: 100.

TJ Háj ve Slezsku: Hladký - Kocur, Matěj Ondřej, Štefek, Konvička - Janíček (62. Hrbáč), Laryš, Kiša, Eršil - Trupl, Kouassi (70. Lampa). Trenér: Václav Daněk.

Polanka: Řehulka - Woznica, Pliska, Matěj Jaromír, Kaluža - Švábík (61. Fukala), Borgosz, Blahut (54. Slahúčka), Mašlanka, Vyležík - Fromelius.