04-06-2017 17:00
28. kolo

70' Vojtěch Borgosz
    89' Nikola Andrýsek

Hned v první minutě měli domácí šanci, centr z pravé strany zakončoval Hanus hlavou. Řehulka jeho pokus chytil. O tři minuty později se výše jmenovaný dočkal, napálil míč z 25 metrů tak, že nedal Řehulkovi šanci. Ve 30. minutě se domácí dostali do brejku po neodpískaném faulu na Skřehota, centr z pravé strany zakončoval opět Hanus a trefil přebíhajícího Řehulku. O minutu později pálil z 20 metrů Mašlanka, Švrčina jeho šanci vytáhl konečky prstů na břevno.

Druhý poločas začal tlakem domácích, kdy sérií rohů se dostali před polaneckou brankou. V 50. minutě odkopával Řehulka míč a našel Poštulku, který zvýšil na 2:0. Hosté zahrozili v 75. minutě přímý kop Skřehota zakončoval hlavou Valigůra dostal míč za domácí branku. Rozhodčí odpískal útočný faul. Na konečných 3:0 zvýšil po rohu na krátko Jataganzdidis, který zakončoval nepovedenou střelu Sochy. Domácí si tak zajistili první místo v Krajském přeboru a postupují do divize.

Branky: 4. Hanus, 50. Poštulka Lukáš, 80. Jatagandzidis. ŽK: Vaclík, Poštulka Lukáš – Borgosz, Andrýsek. Rozhodčí: Vranay – Fajkus, Picmaus. Diváci: 300.

FK BOSPOR Bohumín: Švrčina – Ferenc, Poštulka Lukáš, Socha, Baculák – Sittek (78. Poštulka Patrik), Palej, Vaclík (86. Šiška), Hanus (43. Jatagandzidis), Nowinski (74. Kalous) – Kubinski (65. Opic). Trenér: Marek Poštulka.

FK SK Polanka: Řehulka – Šindler, Andrýsek, Bartoš, Uher (85. Fukala) – Skřehot, Mašlanka (69. Sysala), Borgosz, Miko, Kaluža (73. Drulák) – Valigůra. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu FK  BOSPOR Bohumín - FK SK Polanka zde.