49' Patrik Miko
    74' Jakub Ševčík
    83' Jakub Kaluža
    86' Kryštof Surovec

První šanci zápasu si vypracovali hosté, Uher ve 4. minutě nacentroval z pravé strany na nabíhajícího Ševčíka a ten z malého čtverce překopnul branku. O chvíli později pálil z levé strany Mašlanka, Stach ale jeho pokus vyrazil mimo. Ve 13. minutě po akci Skřehota a Uhera zakončoval střelou vedle levé tyče Ševčík. V 18. minutě střílel Skřehot a domácí brankář vyrazil jeho pokus na roh. Ten se hostům nepovedl a domácí založili rychlý protiútok, na jehož konci byla branka Jaworka. Ve 25. střílel Gajďok z levé strany, Stach jeho pokus vyrazil. Míč doběhnul Uher a vrátil zpět před branku a Ševčík hlavou vyrovnal na 1:1. V závěru poločasu prostrčil Bartoš centr Mašlanky na volného Mika a ten otočil skóre na 1:2.

Ve 49. minutě vybojoval Ševčík míč na šestnáctce soupeře, patičkou přihrál volnému Mikovi a ten vstřelil druhou branku v zápase. V 74. se dočkal i druhé branky Ševčík, který po faulu na sebe kopal penaltu. V 83. minutě pálil z 25 metrů Šustr, míč se šťastně odrazil k volnému Kalužovi, který zvýšil na 1:5. Na konečných 1:6 upravil výsledek Surovec, kdy po akci Koutného a Skřehota dokázal prostřelit domácího brankáře.

Branky: 19. Jaworek – 25. a 74 (z pen.) Ševčík, 45. a 49. Miko, 83. Kaluža, 86. Surovec. ŽK: Marek, Stach, Baláž. Rozhodčí: Šimeček – Šujan, Janáč. Diváci: 120.

TJ Dolní Datyně: Stach – Kučera (68. Cileček Michal), Pištěk (70. Batiha), Marek, Kaduch – Rozsíval (84. Dostál), Jaworek (54. Kodenko), Stebel, Cileček David (Čopák) – Gistinger, Baláž. Trenér: Richard Beneš.

FK SK Polanka: Řehulka (89. Zahradník) – Drulák, Andrýsek, Bartoš, Gajďok – Uher (60. Kaluža), Skřehot, Šustr, Miko (76. Koutný), Mašlanka (73. Surovec) – Ševčík. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu TJ Dolní Datyně - FK SK Polanka zde.