Jakub Kaluža 38'
Martin Skřehot 50'
Patrik Miko 55'
Daniel Uher 70'

První šanci měli v 15. minutě hosté, centr levé strany zakončoval hlavou trestuhodně volný Zogata. Řehulka jeho pokus reflexivně vyrazil na roh. O chvíli později prodloužil dlouhý aut Skřehota Šustr na volného Ševčíka, ten ale trefil místo, kde stál Gradek, který míč vyrazil mimo. Ve 30. minutě poslal centr z pravé strany Mašlanka, Ševčíkovu střelu zblokovali obránci a následnou dorážku Skřehota chytil Gradek. V 38. minutě se už domácí dočkali. Po průniku Ševčíka po levé straně se míč odrazil ke Kalužovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Hosté mohli vyrovnat hned v úvodu druhého poločasu. Centr Kotase zakončoval střelou Kiška. Řehulka ránu chytil. V 55. minutě už to bylo 2:0, to Miko obstřelil z hranice šestnáctky Race a Gradek už na míč nedosáhnul. O tři minuty později vyslal Skřehot Ševčíka, a jeho střelu vyrazil Gradek i s pomocí břevna na roh. Za další tři minuty využil Ševčík špatnou malou domů Race, ale Gradka nepřekonal. Hosté zahrozili v 64. minutě, na přímý kop Kišky těsně nedosáhl Šiška. V 70. minutě vyslal Skřehot do běhu střídajícího Uhera, který zvýšil na 3:0. V 84. minutě hosté snížili, centr Kruciny se po skrumáži odrazil k Vlachovičovi a ten prostřelil Řehulku.

Branky: 38. Kaluža, 55. Miko, 70. Uher - 84. Vlachovič. ŽK: Andrýsek, Skřehot  – Kantor. Rozhodčí: Ochodek – Lalík, Viščor. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Mašlanka (64. Uher), Šustr (80. Planka), Miko, Kaluža (69. Kusyn) – Skřehot Ševčík (78. Kubík). Trenér: Tomáš Černín.

FK Český Těšín: Gradek - Michalisko (66. Zogata), Rac, Matuszek, Šiška - Kotas (51. Malyjurek), Sostřonek (56. Krucina), Vlachovič, Kantor - Kiška. Trenér: Lubomír Luhový.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Český Těšín zde.