09-09-2018 16:00

Daniel Koutný 36'
Daniel Uher 59'
Nikola Andrýsek 88'

První šanci zápasu měli hosté. Po přímém kopu hlavičkoval na branku Jiřičný. Řehulka ale jeho pokus chytil. Domácí se osmělili až v 28. minutě. Přímý kop Mika, nadzvedl Gajďok hlavou, ale Zifčák míč chytil. Ve 32. minutě založil akci Skřehot, přes Mika a Koutného se dostal míč do šestnáctky, kde si jej nešťastně srazil do vlastní branky Dvořák. O tři minuty později prostrčil v šestnáctce balón Mašlanka na Koutného a ten špičkou kopačky těsně netrefil.

Ve druhém poločase se hrál pro diváka atraktivnější fotbal než v tom prvním. V 54. minutě prošel Daříček půlkou hřiště a na poslední chvíli jej zablokovali Andrýsek s Mašlankou a kopal se roh. Z něj pak hlavou vyrovnal Mohyla. V 59. kopal roh Miko, na míč si vyskočil Gajďok a poslal jej na vzdálenější tyč, kde jej na poslední chvíli vykopli obránci mimo. O pět minut později opět po rohu Mika zakončoval hlavou nekrytý Andrýsek. Bohužel po domácí netrefil branku. V 79. minutě šel sám na Zifčáka Ševčík, ten ale jeho pokus vyrazil na roh. Další šance domácích následovaly později, ale se stejným výsledkem. Přímý kop Mika a zakončení Gajďoka vyrazil výborným zákrokem Zifčák na roh. Další průnik Ševčíka dopadl stejně jako ten první. V závěru zápasu poslal Skřehot dloubák na nabíhajícího Mika, ale tomu radost překazil vybíhající Zifčák. V 89. minutě zahrávali hosté přímý kop a dostali míč do sítě, zakončení ale předcházel odmávaný ofsajd. V samém závěru pálil zpoza šestnáctky Surovec do břevna.

Branka: 32. vlastní Dvořák – 54. Mohyla. ŽK: Koutný, Uher, Andrýsek – Mohyla, Daříček, Čanecký, Dvořák. Rozhodčí: Vojkovský – Viščor, Ham. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher (61. Kaluža), Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Mašlanka (74. Surovec), Skřehot, Šustr, Miko, Ševčík – Koutný. Trenér: Tomáš Černín.

TJ Břidličná: Zifčák – Dvořák, Furčak, Čanecký, Daříček – Šulák, Ondra, Jiřičný (83. Hoffmann), Cudrák (88. Minich) – Mohyla (74. Simichanidis), Sklenařík (85. Pella). Trenér: Roman Štůrala.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ Břidličná zde.