Martin Skřehot 47'
Jakub Ševčík 49'
David Mašlanka 58'
Jakub Kaluža 68'

šanci měl ve třetí minutě po přistrčení Andrýska Skřehot. Z nadějné pozice přestřelil branku. O chvíli později zahrozili hosté. Přímý kop Rodka zakončoval trestuhodně volný Vančo, ale míč netrefil. V 11. minutě vybojoval míč Ševčík a řítil se na branku, kterou minul. O dvě minuty později pálil z 25 metrů Václavík a Řehulka jeho pokus konečky prstů vyrazil na roh. Za další dvě minuty zahrávali hosté přímý kop, Řehulka míč dokázal vyrazit před sebe a následnou dorážku Bochňáka pro ofsajd rozhodčí neuznali.  V 18. minutě pálil Ševčík z šestnáctky. Jeho dělovku vyrazil Otoupalík mimo. Z následné protikace trefil po centru/střele Václavík břevno. V 27. minutě zahráli domácí nacvičený signál, Vybíral nacentroval na volného Koutného, ten ale bohužel pro domácí míč netrefil. V 34. minutě zahrával Miko přímý kop k Šustrovi, ten se ale v pádu nedokázal prosadit. O dvě minuty nahrál Řehulka při odkopu přímo Krčmaříkovi. Ten jej zkoušel lobnout a trefil břevno.

Začátek druhého poločasu vyšel domácím náramně. Při nepřesném odkopu Bochňáka se míč dostal k volnému Kalužovi, ten jej poslal před branku na nabíhajícího Skřehota, který jej usměrnil za Otoupalíkova záda. O dvě minuty později střelec branky poslal centr na volného Ševčíka, který hlavou zvýšil na 2:0. Za další dvě minuty zahrávali domácí roh na krátko, Gajďok poslal centr do šestnáctky, kde se k odraženému míči dostal Šustr a netrefil branku. V 55. minutě poslal Ševčík do běhu Uhra, jeho dělovku dokázal Otoupalík vyrazil na roh. V 67. minutě prošel po pravé straně střídající Mašlanka, našel na levé straně volného Kalužu a ten z úhlu trefil vybíhajícího Otoupalíka. O dvě minuty později šel sám na Otoupalíka Ševčík, ten ale jeho pokus o kličku vystihl. V 73. minutě si narazil Miko míč s Kalužou a Skřehotem, dostal se do šestnáctky, kde přihrával na Ševčíka, tomu překazil střelu na poslední chvíli hostující obránce.

Branka: 47. Skřehot, 49. Ševčík. ŽK: Mašlanka, Kaluža, Vybríal – Blokša, Schmutz, Krčmařík, Skýba, Bochňák, Václavík. Rozhodčí: Ham – Šimeček, Šujan. Diváci: 127.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný (37. Drulák), Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Uher (57. Mašlanka), Šustr (75. Surovec), Miko, Kaluža (89. Kusyn) – Skřehot, Ševčík. Trenér: Tomáš Černín.

TJ Hlubina: Otoupalík – Olšovský (57. Skýba), Bochňák, Vančo, Blokša – Rodek, Sasko, Václavík, Klíma, Schmutz (80. Coufal) – Krčmařík (75. Hyrník). Trenér: Bohuš Keller.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ Hlubina zde.