10. kolo

28' Tomáš Gajďok
    83' Vojtěch Šustr
    88' Vojtěch Šustr

Polanečtí vlétli do zápasu aktivněji, hned ve druhé minutě po rohu Mika zakončoval Šustr hlavou v dobré pozici nad. O pět minut později vybídl Skřehot Kalužu k zakončení, ten ale domácího brankáře nedokázal překonat. Za další minutu pálil z dálky Mašlanka a Klimsza jeho pokus vyrazil na roh. Za další dvě minuty pálil Kaluža a na brankové čáře domácí obránce vykopnul míč mimo. Ve 13. minutě dostal míč za obranu Skřehot, domácího brankáře ale nedokázal překonat. V 19. minutě pálil z pravé strany Ševčík a trefil břevno. Na druhé straně o chvíli později zakončoval Babič, Řehulka jeho pokus vyrazil na roh. Ve 28. minutě se hosté konečně dočkali, Miko nacentroval z levé strany a Gajďokův pokus si srazil do vlastní branky domácí obránce. Za 3 minuty mohli domácí vyrovnat, po rychlém brejku zakončoval Klos. V 36. minutě vysunul Miko Kalužu, ten střílel podél brankáře ale i mimo branku.

V úvodu druhého poločasu zahrával přímý kop Miko na hlavu Skřehota, ten ale minul. V 64. minutě prošel na druhé straně Klos, ale v poslední chvíli mi zakončení překazil přesným skluzem Drulák. V 68. minutě zahrával přímý kop Miko, vyslal Kalužu, ten vrátil míč na nabíhajícího Gajďoka, jeho střela se odrazila k volnému Ševčíkovi, jehož střelu vykopnul na brankové čáře Klimša. O deset minut později centroval z leva Kaluža, Mikovu střelu vyrazil Klimsza na roh. V 87. minutě prošel po levé straně Skřehot a v pokutovém území byl zfaulován. K míči se postavil Šustr a zvýšil na konečných 0:2.

Branky: 28. Gajďok, 88. Šustr (z pen.). ŽK: Szarowski, Babič, Koďousek, Aniol, Klos. Rozhodčí: Lalík – Vojkovský, Futerko. Diváci: 120.

SK Šenov: Klimsza – Babič, Aniol, Vodák 74. Kvasňák, Klimša – Maleňák, Bednář, Koďousek, Bernatík, Klos – Kopel. Trenér: Alexander Minich.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Mašlanka (62. Uher), Šustr, Miko, Kaluža (88. Surovec) – Skřehot, Ševčík (89. Kusyn). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu SK Šenov - FK SK Polanka zde.