David Mašlanka 46'
David Mašlanka 47'
Martin Skřehot 55'
Roman Bartoš 62'

První branka padla brzy. Po rohu Váni vyskočil na přední tyči Šoch a otevřel skóre utkání. Polanečtí se osmělili v deváté minutě, Mašlanka pálil z úhlu vedle. Ve 14. minutě bylo vyrovnáno. Miko poslal centr před branku, Smolík zaváhal při výběhu a odražený míč dorazil Vybíral. V 19. minutě zahrál přímý kop Miko na Šustera, ten hlavou vrátil míč před branku na volného Kaluži, který trestuhodně selhal a netrefil branku. O 5 minut později vybídnul Miko Ševčíka, ten nacentroval zprava na volného Kalužu, jehož hlavička mířila vedle. Hosté zahrozili o chvíli později. Váňa zahrál přímý kop rychle na Barana, ten nacentroval na zadní tyč, kde na poslední chvíli ukopl míč do bezpečí Gajďok před dotírajícím Dušíkem. O minutu později dali hosté branku, střelu Váni doklepnul patičkou Šimák. Bohužel pro hosty stál v ofsajdu. Ve 35. minutě centroval z pravé strany Ševčík, Smolík odrazil míč na hlavu Skřehota, a ten mířil nad. O 4 minuty později vybojoval na brankové čáře Ševčík a dokázal přesně nahrát na hlavu Skřehota, který nedal brankáři šanci. V závěru poločasu zvýšil na 3:1 Mašlanka, po přihrávce Skřehota obstřelil Smolíka.

Hned v úvodu druhého poločasu si Mašlanka narazil míč s Bartošem a z hranice šestnáctky napálil míč krásně pod břevno a zvýšil na 4:1. V 50. minutě našel dlouhým centrem Skřehot nabíhajícího Bartoše, jehož hlavičku vyrazil Smolík na roh. V 55. minutě si přihrál Gajďok Bartošovi, ten patičkou prodloužil míč dál na Skřehota, který placírkou z levého rohu šestnáctky překonal Smolíka. V 62. minutě nahrál Gajďok Ševčíkovi, ten obešel Čaníka, prošel do šestnáctky soupeře, kde přihrál volnému Bartošovi. Ten z jedné zvýšil na konečných 6:1

Branky: 15. a 62. Bartoš, 39. a 55. Skřehot, 43. a 46. Mašlanka. ŽK: Mašlanka – Šimák, Váňa. Rozhodčí: Čuba – Šimeček, Šujan. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka – Skřehot, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Ševčík, Šustr (65. Surovec), Miko (72. Kusyn), Kaluža (60. Drulák) – Bartoš, Mašlanka (60. Uher). Trenér: Tomáš Černín.

SK Beskyd Čeladná: Smolík – Váňa Martin (46. Stýskala), Čaník, Šoch, Šimák, Baran – Bystrý, Fojtík, Dušík, Chýlek – Kahánek. Trenér: Petr Samec.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Čeladná zde.