12. kolo

Statistiky hráčů

56' Vojtěch Šustr
    68' Nikola Andrýsek

Polanečtí mohli otevřít skóre v 7. minutě, kdy Bartoš šel sám na Chvěju, ale při zakončení selhal. Další šanci měl Bartoš po centru Mašlanky, kdy hlavou pořádně protáhl domácího brankáře. Domácí poprvé zahrozili v 16. minutě, střela Meleckého šla mimo branku. O dvě minuty později zahráli domácí rychlý brejk, Seidler skvělým míčem našel Střelce, ten obešel Gajďoka a střelou na zadní tyč překonal Řehulku. V 37. minutě byla stejná dvojice u druhé branky, tentokrát Seidler přihrával před branku z pravé strany a Střelec z jedné dostal míč do sítě. Ve 41. minutě Střelec dokonal hattrick, kdy po odraženém přímém kopu se nejlépe zorientoval v šestnáctce a poslal míč pod břevno. V závěru poločasu se hosté dožadovali penalty po souboji Bednáře na pronikajícího Ševčíka, ale píšťalka sudího zůstala němá.

Polanečtí si ve druhém poločasu vypracovali několik šancí na snížení, ale ani jedna se neujala. V 51. minutě zakončil slabě Ševčík střelu do brankáře po pakci Skřehota, Bartoše a Mika a o tři minuty později netrefil branku Miko po přihrávce Bartoše a Mašlanky. V 80. minutě mohl dát Střelec čtvrtou branku, po centru zprava trefil Řehulku. O minut později pak pálil Miko do brankáře a z následného rohu pak Šustr hlavou mířil nad.

Branky: 17. 37 a 41. Střelec. ŽK: Ondruš, Seidler – Šustr, Andrýsek.. Rozhodčí: Futerko – Vojkovský, Svoboda. Diváci: 200.

FK Bílovec: Chvěja – Rulíšek, Hradský, Bednář (85. Tomášek Filp), Dressler, Dluhoš, Seidler (69. Tomášek Jan), Ondruš, Černín Lukáš (82. Halamíček), Melecký (54. Šimíček) – Střelec. Trenér: Martin Štverka.

FK SK Polanka: Řehulka – Kaluža (89. Uher), Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Mašlanka (66. Surovec), Šustr, Miko, Ševčík (82. Kubík) – Skřehot, Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.