Jakub Ševčík 41'
Jakub Ševčík 61'
Martin Skřehot 72'
Martin Skřehot 86'

V první šanci zápasu se ocitl ve 4. minutě Bartoš, Hlaváček jeho pokus vyrazil na roh. Ten zahrával Miko na volného Šustera, který z jedné prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Hosté zahrozili v deváté minutě roh z pravé strany prošel až před branku, odražený míč se dostal k volnému Uvírovi, který pálil z hranice šestnáctky nad. Ve 14. minutě poslal Ševčík do běhu Bartoše, ten přetlačil v souboji Matěje a prostřelil hostujícího brankáře – 2:0. O minutu později střílel na druhé straně Dao, Řehulka jeho pokus s potížemi chytil. Ve 22. minutě centroval Dao, Koutný míč promách a volný Komárek trefil vybíhajícího Řehulku. Ve 34. minutě centroval Uher na Ševčíka jeho pokus zblokoval obránce na roh. Následně po odražení střílel Skřehot, Hlaváček vyrazil míč před sebe a dobíhající Uher ve slibné situaci netrefil branku. O dvě minuty později hosté snížili po centru Komárka po skrumáži odvracel míč Andrýsek nešťastně na nohu Eršila, který pohotově zakončil.

Druhý poločas začal náporem hostů, ze kterého se domácí nemohli dlouho vymanit. Ve 49. minutě se to podařilo po akci Kaluži a Mika. Prvně jmenovaný nacentroval míč před branku, kde Ševčík zakončoval z jedné. Hlaváček jeho pokus na brankové čáře chytil. V 57. minutě centroval/střílel z pravé strany Janíček a nadělal Řehulkovi problémy. V 62. minutě vybojoval míč na domácí polovině Gajďok, nahrál Bartošovi, který chytře potáhl míč a počkal na nabíhajícího Kalužu, ten pak poslal přesný míč před branku na volného Ševčíka, který pohodlně zakončil do odkryté branky. O 6 minut později nacentroval Eršil na volného Daa, ten dostal hodně prostoru a hlavičkou snížil na 4:2. V 70. minutě zahrál Matěj špatně malou domů, Ševčík obešel Konvičku, který jej v šestnácte z fauloval a kopala se penalta. Po ošetření hráčů se k míči postavil Skřehot a mířil k levé tyči. Hlaváček sice vystihl směr, ale brance nezabránil. V 77. minutě pak hosty oslabil Konvička, nejprve zajel Ševčíka a pak za další nevhodná slova uviděl od sudího druhou žlutou a šel předčasně pod sprchy. V závěru zápasu pak střílel Koutný z 20 metrů, Hlaváček jeho pokus vyrazil na roh.

Branky: 5. Šustr, 15. Bartoš, 41. a 61. Ševčík, 72. Skřehot (z pen.) – 43. Eršil, 67. Dao. ŽK: Skřehot – Blažej, Dao, Konvička, Hlaváček. ČK: 77. Konvička. Rozhodčí: Lalík – Ochodek, Ham. Diváci: 50.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Skřehot, Šustr (21. Uher), Miko, Kaluža (75. Surovec) – Ševčík (83. Drulák), Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

TJ Háj ve Slezsku: Hlaváček – Janíček, Matěj, Konvička, Malcharek – Uvíra, Eršil (75. Kolig), Vyležík (46. Blažej), Jesch, Komárek (88. Toman) – Dao. Trenér: Aleš Rozsypal.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ Háj ve Slezsku.