07-04-2019 15:30

17' Erik Talián
    43' Vojtěch Šustr
    61' Roman Bartoš

První šanci zápasu měli domácí ve 4. minutě. Přímý kop zakončoval hlavou Mrukvia. Řehulka jeho pokus vyrazil na roh. Hosté zahrozili o šest minut později. Na roh z pravé strany vyskočil nejvýše Šustr a trefil levou tyč domácí branky. Za další tři minuty vrátil míč před branku Skřehot, Andrýsek z jedné pak napálil břevno. V 16. minutě přenesl míč Skřehot z levé strany k pravému rohu šestnáctky na volného Taliána a jeho bodlo vyrazil Řeháček na roh. Z něj pak hosté konečně udeřili. Po rozehrání na krátko nacentroval Skřehot míč na zadní tyč na volného Taliána, který hlavičkou otevřel skóre utkání. Ve 21. minutě pak Skřehot z přímého kopu trefil břevno domácí branky. Hosté vyrovnali po rohu v 32. minutě. Na něj si nejprve vyskočil Mrukvia, Řehulka jeho hlavičku reflexivně vyrazil, ale Havlíček míč pohodlně uklidil do sítě. V 36. minutě našel Uher Bartoše, jeho střelu ještě stihl zblokovat domácí obránce. Na druhé straně pak o chvíli později ukopl na poslední chvíli Drulák šanci domácích do bezpečí. V závěru poločasu pak mohl vstřelit branku Ševčík, kdy se dostal k tečované střele Taliána. Řeháček jeho pokus chytil.

V 56. minutě zaváhala obrana Polaneckých a Mrukvia se dostal před vybíhajícího Řehulku. Jeho pokus o lob skončil na levé tyči! O tři minuty později trefil podobné místo na druhé straně Ševčík po akci Taliána a Uhera. V 61. minutě se už hosté dočkali. Gajďok vybojoval míč na levé straně a poslal jej do vápna, kde Bartoš hlavičkou rozesmutnil domácí fanoušky. O tři minuty později pak mohl zvýšit Talián. Jeho hlavička po rohu ale skončila mimo. Domácí pak dvakrát zahrozili po centrech Hrubého z pravé strany, Polanecká obrana si i se štěstím se snahou domácích poradila. V 70. minutě pak musel po druhé žluté předčasně pod sprchy domácí Burian a ztížil tím snahu domácích o vyrovnání.

Branky: 32. Havlíček – 17. Talián, 61. Bartoš. ŽK: Houdek, Burian, Pokorný – Šustr. ČK: 70. Burian. Rozhodčí: Šafrán – Šujan, Dedek. Diváci: 295.

FK Krnov: Řeháček – Pokorný (81. Čevela), Houdek, Ostrák, Šimčík – Hrubý, Burian, Strýček (66. Carbol), Tümmler, Mrukvia (86. Rys) – Havlíček. Trenér: Gustav Santarius.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný (26. Drulák), Andrýsek, Šustr, Gajďok – Uher (59. Šindler), Skřehot, Talián, Kaluža (80. Surovec) – Bartoš, Ševčík (88. Kubík). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu FK Krnov - FK SK Polanka zde.