14-04-2019 16:00

Jan Vybíral 81'
Nikola Andrýsek 87'
Jan Vybíral 90'

První šanci zápasu měli domácí ve 4. minutě. Po odraženém rohu se míč dostal ke Skřehotovi, který dělovkou trefil břevno. Hosté zahrozili o 3 minuty později. Klimpar dostal míč za obranu a z úhlu střílel na Řehulku, který jeho pokus vyrazil. Ve 33. minutě zahrozil z pravé strany Walder, jeho střelu/centr vyrazil Řehulka na roh. O tři minuty později centroval Kaluža na Skřehota a jeho pokus z jedné skončil nad brankou. V závěru poločasu pálil z 25 metrů Malý z přímého kopu k levé tyči. Řehulka míč vyrazil mimo.

V 53. minutě zahrával Šustr přímý kop na polovině doleva na volného Skřehota, ten zatáhl míč a nacentroval před branku, kde čerstvě střídající Ševčík nedokázal usměrnit míč do sítě. O dvě minuty později centroval před branku Andrýsek, Bartošova střela z jedné skončila mimo. V 76. minutě zahrával Skřehot přímý kop k odraženému míči se dostal Gajďok, a jeho střelu vyrazil Žitník na roh. dostal Šustr a v dobré pozici pálil nad branku. Ten zahrál Miko, na zadní tyč jej před branku vrátil Bartoš a od obránce hostí zase ke Gajďokovi, který z jedné napálil míč nad branku. O chvíli později pak na druhé straně zakončoval v pádu Walder střelou do tyče! V závěru zápasu se pak musel poroučet po druhé žluté Vybíral. Na změně stavu to však vliv už nemělo a souboj prvních dvou týmu Krajského přeboru skončil bez branek.

Branky: Bez branek. ŽK: Gajďok, Šustr, Andrýsek, Vybíral – Malý. ČK: Rozhodčí: Švec – Čuba, Picmaus. Diváci: 295.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Skřehot, Šustr, Miko, Talián, Kaluža (53. Ševčík) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Šimara – Farský, Žitník, Bolcek, Vaverka (46. Pokorný) – Walder, Malý, Kovář, Špaček, Renta (61. Bartoň) – Klimpar. Trenér: Artur Wojnarovský.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Frenštát p. R. zde.