16-03-2019 15:00

34' Roman Bartoš
    57' Roman Bartoš
    74' Roman Bartoš

Utkání se odehrálo na umělém trávníku na atletickém oválu v Českém Těšíně. První šanci zápasu měli hosté v 19. minutě, po centru Koutného na zadní tyč jej vrátil Talián hlavou před branku na Bartoše, který jej poslal nad branku. Domácí zahrozili o tři minuty později po chybě v rozehrávce hostů, prošel po levé straně Siekiera a vystřelil nad Řehulkovu branku. O minutu později po chybě Vybírala překonal Řehulku Vlachovič. Míč ale vykopnul dobíhající Andrýsek do bezpečí. Ve 28. minutě po akci Skřehota a Šustera zakončoval z jedné Kaluža, jehož střelu zblokoval domácí obránce na roh. Ve 33. minutě se připomněli domácí, Siekiera prošel opět po levé straně, Řehulka jeho střelu chytil. O chvíli později už padla první branka. Po centru Kaluži z levé strany nedal Pechovi šanci.

Druhý poločas začal náporem hostí. Skřehot nacentroval z levé strany před branku na hlavu Bartoše, jehož pokus chytil Pecha. O chvíli později to zkoušel z 20 metrů Koutný, Pecha byl opět připraven. V 57. minutě už ale lovil míč ze své sítě. Talián prošel po pravé straně, přihrál volnému Kalužovi, který trefil tyč. Od ní se míč dostal k volnému Bartošovi, a ten už jej pohodlně poslal za brankovou čáru. V 73. minutě dokonal Bartoš hattrick. Skřehot poslal míč do běhu Koutnému, ten poslal přesnou přihrávku před branku na polaneckého útočníka, který z jedné prostřelil Pechu.

Branky: 34., 57. a 74. Bartoš. Bez karet. Rozhodčí: Kret – Tabášek, Smetana. Diváci: 76.

FK Český Těšín: Pecha – Bolek, Matuszek, Sostřonek, Byrtus – Michalisko (67. Krucina), Šiška, Zogata Sebastián (57. Bujok), Siekiera (75. Zogata Jakub), Folwarczny – Vlachovič. Trenér: Lubomír Luhový.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Drulák (70. Surovec), Skřehot, Šustr, Talián, Kaluža (76. Uher) – Bartoš (86. Ševčík). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu FK Český Těšín - FK SK Polanka zde.