Sestava: Zahradník - Sechra, Pliska, Repka, Javorský - Palička - Drulák, Bartoš, Kubík, Hrabec - Planka

Náhradníci: Kubala, Kristofory, Lavický, Kvak, Dvořák

Trenér: Kristofory

Branka: Kubík

Deštivé utkání začalo lépe pro domácí, kteří si vytvořili Plankou první šanci zápasu, ale nepřesné zakončení neohrozilo bránu soupeře. Další zajímavý moment byl v sedmé minutě, kdy Javorský přejel hostujícího hráče a dostal žlutou kartu. První branku utkání jsme viděli z pokutového kopu v 11. minutě. Penaltě předcházelo chybné vyběhnutí brankáře domácích a perfektní volejbalový zákrok Javorského v brance. Penalta jasná a byli jsme rádi, že "Javor" nedostal kartu rudé barvy. Penalta bez problémů proměněna a bylo to 0:1. Zápas toho zajímavého poté do poločasu moc nenabídl. Jen strkanice, souboje o míč, nadávky a zdržování ze strany hostí.

V druhé půli začali aktivněji hosté a po 8. minutách druhé půle se ujali dvoubrankového vedení. Centr ze strany si v souboji srazil hlavou do vlastní brány Sechra. To domácí nakoplo a dostali se více do hry. V 59. minutě dostal druhou žlutou během dvanácti minut hostující Olšar a šel do sprch. Od té doby bylo na hřišti jen jedno družstvo a to tým domácích. V 76. minutě prošel středem hřiště Repka a naservíroval míč Kubíkovi, který nezaváhal 1:2. V několika šancích se pak objevil Hrabec a Bartoš, ale ani jeden neproměnil. Takže utkání domácí Polanky se Svinovem skončilo 1:2. Nutno podotknout, že se utkání mohlo odvíjet jinak, kdyby dostal červenou kartu Javorský, nicméně soupeř "hrál" vice na nervy než fotbal a s tímto výkonem si určitě postup do 1.B třídy nezaslouží. Z celého zápasu se dobrých 15 minut nehrálo.

Hráč utkání: Martin Pliska