16-08-2020 10:15
2. kolo

Statistiky hráčů

31' Tomáš Gajďok

První šanci zápasu měli domácí po centru z levé strany. Po závaru před brankou hostí chytil Řehulka míč na čáře po pokusu Kuči. Ve 26. mířil Veselý po centru z levé strany hlavičkou nad. V 32. minutě se už domácí dočkali, centr z levé strany Janjuše, sklepl Dušek na Veselého, ten posunul míč hlavou na Kuču, který z blízka propálil Řehulku. Ve 42. minutě propadl na druhé straně míč ke Hluchému, ten šel zprava na domácího brankáře, který střelu vyrazil k Fromeliusovi. Ten přihrával lépe postavenému Skřehotovi, jehož dělovka z jedné se zastavila o hlavu bránícího Jelínka.

Druhý poločas začal velkým tlakem hostí, kteří domácí skoro nepustili za polovinu. Velkou šanci měli na vyrovnání v 66. minutě, kdy Coufal poslal míč za obranu na Tížka, jehož centr hlavičkoval Hluchý nad branku. Domácí zahrozili hned z protiakce, Janjuš prošel po pravé straně až před šestnáctku, kde našel výborně postaveného Duška. Jeho střelu vyrazil Řehulka na roh. V 72. míč dostal míč za obranu střídající Bartoš, jehož střelu vyrazil Rolný mimo. V 82. minutě zkoušel hluchý přehodit domácího brankáře střelou z 25. metrů, bohužel přehodil těsně i branku. V 84. minutě prošel na druhé straně Janjuš, nacentroval před branku, kde na konečných 2:0 zvýšil Veselý.

Branky: 32. Kuča, 84. Veselý. ŽK: Kuzník - Gajďok. Rozhodčí: Pospíšil – Zaoral, Dudek. Diváci: 115.

SFC Opava „B“: Rolný – Katschmarz, Vrána, Jelínek, Celta – Janjuš, Mičola, Kuzník (78. Hanel), Jelínek, Dušek (70. Kirschner) – Veselý (91. Swiech), Kuča. Trenér: Lukáš Černín.

FK SK Polanka: Řehulka – Jaroš (11. Žídek), Bednář, Sostřonek, Gajďok – Tížek (85. Stoklasa), Coufal, Skřehot – Fusek (64. Hon), Hluchý, Fromelius (64. Bartoš). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu SFC Opava "B" - FK SK Polanka zde.