13-09-2020 16:00

62' Tomáš Fusek
    77' Tomáš Gajďok
    91' Leoš Švancer

První šanci zápasu měli hosté, v 5. minutě po přímém kopu Skřehota v pádu zakončoval Fusek. Netrefil ale branku. V 16. minutě zahrával roh Skřehot, hlavička Švancera našla náruč domácího brankáře. Domácí zahrozili ve 20. minutě, centr z levé strany hlavičkoval Latocha těsně nad. O deset minut později už se domácí radovali. Bloksch obral o míč Bednáře v pokutovém území, a mazácky přehodil Řehulku. Ve 39. minutě mohli jít domácí do dvoubrankového vedení, po chybě hostů na středu hřiště šel sám na Řehulku Bloksch. Polanecký brankář jeho úmysl vystihl a následnou dorážku vyrazil na roh na brankové čáře Sostřonek.

Polanečtí se snažili ve druhém poločase o vyrovnání, ale na šance na tom byli lépe domácí, kteří pronikali do otevřenější obrany. V 60. minutě pálil po přiťuknutí Bloksche Latocha a dělovkou z jedné trefil břevno! O šest minut později hlavičkoval Švancer nad branku po centru Fuska.  Za další čtyři minuty vychytal na dvakrát Řehulka střídajícího Šebka. V 75. minutě domácí nastřelili ruku Tížka a kopala se penalta. Tu ale Řehulka Hanusovi chytil. V 89. minutě šel sám na branku Latocha a trefil levou tyč. V samém závěru se snažili hosté na druhé straně, ale střelu Bartoše chytil Kodeš.

Branka: 30. Bloksch. ŽK: Kodeš, Václavíček, Uher, Kodeš – Skřehot, Fusek, Gajďok, Švancer. Rozhodčí: Šimoník – Volek, Jílková. Diváci: 500.

FK Bospor Bohumín: Kodeš Jakub – Ferenc, Václavíček, Košťál, Stošek – Bloksch, Kodeš Jan (69. Kubinski), Hanus (81. Malysz), Strojek (60. Šebek), Halaška (18. Uher) – Latocha (89. Palej). Trenér: Martin Špička.

FK SK Polanka: Řehulka – Michálek (36. Gajďok), Sostřonek (76. Fromelius), Bednář, Švancer – Tížek, Skřehot, Coufal, Hluchý (58. Hon), Fusek (87. Stoklasa) – Bartoš. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu FK Bospor Bohumín - FK SK Polanka zde.