11-10-2020 10:15

31' Daniel Michálek
    79' Vojtěch Šustr

Ve 20. minutě vystihnul nepřesnou přihrávku domácích Vojtěšek, zasekl míč před Stropkem a po odehrán míče jej trefil Bielan. Penalta se ale nepískala. Domácí zahrozili v 29. minutě, tečovanou střelu Vlachovského chytil Řehulka. Ve 40. minutě zahrával přímý kop Skřehot, našel ale nářuč připraveného Neumana.

V 46. minutě zakončoval centr Bielana z levé strany Vlachovský hlavou do náruče Řehulky. V V 56. minutě uklidil za Řehulkova záda střelu zpoza šestnáctky Tavares a otevřel skóre utkání. O 76. minutě zakončoval akci domácích Putyera, Řehulka jeho pokus vyrazil. O minutu později střílel Vlachovský z 20 metrů a trefil břevno. V závěru zápasu vyrazil Řehulka placírku Petrika

Branky: 56. Tavares. ŽK: Stropek, Bielan Marek – Michálek, Šustr. Rozhodčí: Lukasík – Černoevič, Žurovec. Diváci: 0.

MFK Karviná „B“: Neuman – Věčorek (46. Kobza), Stropek, Bielan (75. Molitorisz) – Putyera (82. Petrik), Buzek (55. Zych), Jursa, Mangabeira – Vlachovský, Tavares (70. Wenglorz). Trenér: Marek Bielan.

FK SK Polanka: Řehulka – Žídek, Švancer, Coufal, Gajďok, Tížek, Fusek, Šustr (87. Koutný), Skřehot (82. Farkas), Vojtěšek Robin (74. Stoklasa) – Michálek (74. Hon). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu MFK Karviná "B" - FK SK Polanka zde.