Roman Bartoš 16'
Petr Hluchý 33'
Radek Coufal 40'
Roman Bartoš 51'

Polanečtí hráli domácí utkání ve Frýdku-Místku na stadionu Stovky. Hned v 7. minutě napálil zpoza šestnáctky Hluchý a trefil tyč hostující branky. O tři minuty později zahrával Skřehot přímý kop ze zajímavé vzdálenosti a jen těsně minul levý roh Hubovy branky. Za další 3 minuty zahrávali domácí roh a opět způsobil závar před brankou soupeře. V 17. minutě už to vyšlo. Opět po rohu se dostal míč k Bartošovi, který otevřel skóre utkání. Hosté zahrozili o chvíli později. Centr z pravé strany zakončoval hlavou Hurta, ale netrefil branku. Ve 27. minutě zahrávali domácí další roh. Bartoš tentokrát mířil hlavou nad. O dvě minuty později centroval z levé strany Skřehot a Bartošovi hlavičku na přední tyč chytil Hub. V závěru poločasu pak pálil za hranice šestnáctctky Coufal, jeho pokus vyrazil hráč hostí na roh.

V 51 minutě poslal míč mezi obránci Fromelius na Tížka, ten přihrával před branku, kde Bartoš ve skluzu zvýšil na 2:0. Hosté zahrozili v 63. minutě po autu, Gomola se obtočil kolem Gajďoka, ale střílel na připraveného Řehulku. V 65. minutě centroval z pravé strany Bartoš. Hlavička střídajícího Hona mířila do branky, ale na lajnové čáře ji vykopnul obránce hostí. O 3. minuty později zakončoval závar střelou z otočky Fusek. Jeho tečovanou střelu vytáhl konečky prstů Hub na roh. Za další 3 minuty prošel po levé straně Fusek, jeho střelu vyrazil brankář hostí na roh. V 83. minutě pak střílel z leva Hon, jeho pokus Hub chytil. V závěru zápasu šel sám Robin Vojtěšek na brankáře, ten mu ale jeho střelu vyrazil.

Branky: 16. a 51. Bartoš. ŽK: Fusek, Hluchý, Coufal – Hurta, Mrkvička. Rozhodčí: Janeček – Broskevič, Jurajda. Diváci: 104.

FK SK Polanka: Řehulka – Žídek, Gajďok, Sostřonek, Michálek – Tížek, Coufal, Skřehot (87. Stoklasa), Fusek, Hluchý (37. Fromelius, 58. Hon), Bartoš (84. Vojtěšek Robin). Trenér: René Vojtěšek.

FK Nový Jičín: HubMálek, Blejchař Jakub, Nippert, Hutník (46. Palla) – Trajkovski, Vokoun, Mrkvička (82. Janovský), Jesch (68. Magdon), Hurta (66. Kadlčík) – Gomola. Trenér: Petr Blejchař.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Nový Jičín zde.