FK SK POLANKA

07-08-2021 17:00
2. kolo

Statistiky hráčů

    37' Lukáš Tížek
    61' Roman Fischer
    82' Filip Twardzik
    90' Radovan Řehulka

První šanci zápasu měli hosté, střela Tížka zpoza šestnáctky skončila ale mimo. O chvíli později zahrozili domácí. Po rohu a odraženém míči skončila následná střela nad. V 17. minutě si vyskočil na přímý roh nejvýše Bednář, ale nemířil přesně. O 4 minuty později zahrozili hosté z brejku, Twardzik vyslal Musilu, ten přihrál před branku na nabíhajícího Tížka, jehož pokus zamířil těsně vedle pravé tyče domácí branky. Ve 26. minutě zahrozili domácí, po zbytečné ztrátě Polaneckých zakončoval dělovkou Staško. Rěhulka jeho pokus vyrazil konečky prstů na roh. O dvě minuty později po vysunutí Twardzika a Fischera šel sám na branku na druhé straně Musila, Majerczyk jeho střelu vyrazil na roh. Ve 37. minutě se už hosté mohli radovat, Bednář prošel středem, Hon patičkou přihrál na Tížka, který placírkou umístil míč přesně k pravé tyči. O 3 minuty později tečoval střelu Ježe Bednář těsně vedle Řehulkovy branky. V závěru poločasu zahrávali domácí přímý kop z 20 metrů. K míči se postavil Mensah a poslal míč vedle Řehulkovy brány.

V 51. minutě střílel Tížek zpoza šestnáctky, Majerczyk vyrazil míč před sebe a Fischerovi nescházelo mnoho přesnému zakončení. O chvíli později střílel Musila po brejku nad domácí branku. V 61. minutě se hosté radovali podruhé, pohlednou akci Hona, centrujícího Twardzika zakončoval přesně Fischer. O dvě minuty později prošel šestnáctkou Hon, následnou střelu vyrazil Majreczyk do bezpečí. V 69. minutě prošel od autové čáry před branku hostí střídající Egri, nadějná šance ale brankou neskončila. V 76. pálil zpoza šestnáctky Ciku, Řehulka ale jeho pokus vyrazil na roh. Z něj pak měli domácí další šanci, zakončení Egriho postrádalo větší razanci a brankou neskončilo. V 86. minutě trefil z přímého kopu Staško břevno. Dětmarovicím se do konce zápasu vstřelit branku nepodařilo a tak první zápas nového ročníku skončil vítězstvím hostí 0:2.

Branky: 37. Tížek, 61. Fischer. ŽK: Jež – Twardzik, Řehulka. Rozhodčí: Broskevič – Matějek, Šimeček. Diváci: 150.

SK Dětmarovice: Majerczyk – Motyčka (74. Galazkiewicz), Hrtánek, Leibl, Uher – Hamrozi, Ciku, Mensah, Bičaník – Jež, Staško. Trenér: Josef Jadrný.

FK SK Polanka: Řehulka – Coufal (74. Falhar), Sostřonek, Bednář – Twardzik, Raška, Fischer, Tížek, Kolaska – Hon (68. Bartoš), Musila (81. Jaroš). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu SK Dětmarovice - FK SK Polanka zde.

Komentáře