Statistiky hráčů

45+1' Martin Musila
    80' Martin Musila
    94' Robin Vojtěšek

V úvodu zápasu byli více aktivnější hosté. Výraznější šanci ale chybělo pár centimetrů, nebo přesnější centry. Ve 13. minutě přišel pro Polanecké šok. Domácí rychlým brejkem se dostali k centru z levé strany, který ve skluzu trefil Coufala o ruku a pískala se penalta. K ní se postavil Hrušovský a poslal míč do protipohybu Jílovce. Hosté zahrozili ve 29. minutě, akci Hluchého a Kolasky zakončoval placírkou Musila. Lubik v brance domácích jeho střelu vyrazil mimo. O minutu později pálil z 20 metrů Římanek. Jílovec jeho dělovku vyrazil do bezpečí. Možnost vyrovnat měli Polanečtí v 35. minutě. Centr Rončky nejprve prošel kolem Hluchého a střídající Hon pak jej nedokázal dostat za záda Lubika. Ve 39. minutě pak domácí zvýšili na 2:0, po vyhraném souboji ve středu hřiště se k míči dostal Římanek a poslal míč za Jílovcova záda.

Ve druhém poločasu se hosté snažili aspoň o kontaktní branku. První šanci měli ve 48. minutě, kdy nejprve Hon napálil z jedné míč přímo do Lubika. Z následující akce pak zakončoval Rončka střelou do domácího brankáře. V 54. minutě se po rohu míč dostal k Honovi a ten opět nedokázal překonat Lubika. V 63. minutě po ojedinělé šanci prošel Goj po levé straně a jeho střelu/centr vyrazil Jílovec do bezpečí. V 76. minutě utekli domácí po pravé straně, odražený míč pak napálil Wdowik na branku hostí. Nemířil ale přesně. O 3 minuty později hlavičkoval po rohu Coufal nad domácí branku. V 80. minutě se už hosté konečně dostali. Výborně hrající Kolaska poslal míč za domácí obranu na nabíhajícího Musilu, který střelou z jedné snížil na 2:1. V 84. minutě mířil Kolaska po závaru vedle levé tyče. V 89. minutě pak domácí rozhodli rychlým brejkem, na jehož konci byl Buzek, který zakončil centr z levé strany střelou z jedné za Jílovcova záda.

Branky: 13. Hrušovský, 39. Římánek, 90. Buzek – 80. Musila . ŽK: Klváček, Hrušovský – Musila, Vojtěšek Robin. Rozhodčí: Šimoník – Svoboda, Lukašík. Diváci: 100.

MFK Karviná „B“: Lubik – Volný (77. Šilák), Jurčák (90. Šimurda), Hrušovský, Hejda – Kiváček, Buzek, Goj, Jurga (72. Wdowik), Brzóska – Římánek. Trenér: Marek Bielan.

FK SK Polanka: Jílovec – Leibl, Coufal, Gajďok – Kolaska, Hluchý (70. Vojtěšek Robin), Paprskář, Katschmarz, Rončka – Kuča (76. Hon), Musila. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu MFK Karviná "B" - FK SK Polanka zde.