18-06-2022 17:00
14. kolo

15' Petr Hluchý

První šanci měli domácí v sedmé minutě. Hosté ztratili míč nepřesnou přihrávkou na polovině soupeře, míče se zmocnil Literák, který prošel půlkou hřiště, nahrál doprava Veličkovi, který zasekl míč proti bránícímu Katschmarzovi, a poslal míč na zadní tyč. Řehulka ani bránící Coufal na střelu nedosáhli a domácí šli do vedení. Z něj se neradovali dlouho. V 15. minutě prošel po pravé straně Musila, přenechal míč Hluchému a ten vystřelil na branku. Švrčina u jeho pokusu zaváhal a míč skončil za jeho zády. Ve 27. minutě zahrával Velička roh a trefil tyč. O minutu prošel Musila po levé straně a přihrál ideálně Hluchému, který si dokázal položit Švrčinu, ale dostal se do velkého úhlu a přesně nezamířil. V závěru poločasu pak Musila přihrál Hluchému, který sám proti brankáři poslal dloubák těsně vedle.

V 50. minutě po akci Kolasky a Rončky prošel před branku Musila, zakončení překazil včasným výběhem Švrčina. O minutu později po akci Hona a centrujícího Leibla pálil z jedné Musila. Bohužel pro hosty trefil pouze domácího obránce. V 70. minutě pak z přímého kopu zkoušel pozornost Řehulky Velička, skóre se ale neměnilo. Do konce zápasu už další branka nepadla a poslední zápas sezóny skončil remízou 1:1.

Branky: 7. Velička - 16. Hluchý. Bez karet. Rozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Šimoník. Diváci: 519.

1. BFK Frýdlant n. O.: Švrčina – Literák, Wozniak (50. Střižík), Škorik (83. Šrámek), Švrček – Velička, Šafner, Staněk, Indra (66. Fromelius) – Soukup (50. Wludyka), Kučera (50. Svatonský). Trenér: Martin Šrámek.

FK SK Polanka: Řehulka – Leibl, Coufal, Kolaska, Rončka – Musila, Paprskář (88. Koutný), Katschmarz, Hluchý, Tížek (68. Falhar) – Hon (77. Renner). Trenér: René Vojtěšek.