21-08-2022 16:30

První šanci zápasu měli domácí. Po rohu a závaru zakončoval Římánek, míč ale vyrazil Otoupalík mimo. V 15. minutě prošel po levé straně Kolaska, nahrál zpět na volného Musilu, kterému překazil radost z branky kapitán hostí Krčmařík, ten vykopnul míč z brankové čáry. Další obrovskou šanci měli domácí v 25. minutě, kdy po centru Kuči zakončoval hlavou Leibl a trefil místo, kde stál Otoupalík. Ten pak míč stihl reflexivně vyrazit. Ve 37. minutě se dostali ke slovu hosté. Přímý kop z 25 metrů zahrával Sasko a Řehulka jeho dělovku vyrazil na roh. V závěru poločasu pak pálil těsně vedle Římánek.

Hosté se osmělili hned v úvodu druhého poločasu po průniku po levé straně domácí podržel Řehulky, kdy vyrazil střelu jednoho z hostí. Na druhé straně mohl otevřít skóre Musila, kdy po akci Římánka a Katschmarze mířil nad. A když se neujalo zakončení Římánka po přímém kopu, rozešli se oba soupeři smírně bez vstřelené branky.

Bez brankek. ŽK: Dawid, Tomek, Šindler. Rozhodčí: Štipčák – Svoboda, Broskevič. Diváci: 157.

FK SK Polanka: Řehulka – Leibl, Coufal, Dybal, Rončka – Hluchý (74. Urban), Katschmarz (83. Fusek), Kolaska, Musila (61. Hon) – Kuča (74. Tížek), Římánek. Trenér: Roman Fischer.

TJ UNIE HLUBINA: Otoupalík – Podraza (57. Šindler), Krčmařík, Tomek, Frébort – Foniok (57. Schmutz), Förster, Dawid, Petrík (46. Knedla), Chlopek (71. Bělíček) – Sasko (79. Kalay) Trenér: Zdeněk Skotnica.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ UNIE HLUBINA zde.

Záznam na TVCOM zde.