02-10-2022 15:00

Adam Leibl 2'
Milan Urban 32'
Petr Hluchý 92'

Ten, kdo dnes přišel na fotbal později, tak neviděl první, a nakonec jedinou branku utkání. Domácí zahrávali roh, Urban nacentroval před branku, kde z jedné trefil Leibl krásně k tyči a rozjásal domácí fanoušky. O čtyři minuty později pálil z dálky Římánek, míč skočil před Kameníkem a ten jej raději vyrazil na roh. V jedenácté minutě vybojoval míč Kuča, nacentroval před branku, kde Tížek trefil přímo místo, kde stál brankář hostí. Ve 31. minutě poslal Coufal balón hlavičkou na Hluchého, ten nacentroval před branku, kde Musilovi chyběl krok na přesnější zakončení. Ve 41. minutě prošel Tížek po levé straně, nacentroval Římánkovi, který se možná v zakončení ukvapil a netrefil z jedné přesně.

Ve druhém poločasu zahrozili nejprve hosté. Centr Krška zakončil Michal Furik a jeho pokus vyrazil Jílovec na roh. V 56. minutě prošel Dybal středem hřiště, narazil si s Římánkem, pak přihrál Leiblovi… O minutu později měli domácí štěstí na přímý kop z půlky hřiště vyskočil nejvýše Dostál a trefil břevno domácí branky. O čtyři minuty později si narazil Kuča s Urbanem a z úhlu pálil do Kameníka. V 74. minutě zakončoval pohlednou akci domácích Musila, střelou na zadní tyč poslal těsně mimo. V 83. minutě měli hosté dobrou šanci snížit z přímého kopu. Ten vyrazil Jílovec do bezpečí. A když se neujal ani závar v poslední minutě zápasu, mohli se domácí radovat s první domácí výhry v tomto soutěžním ročníku.

Branka: 2. Leibl. ŽK: Urban, Hluchý – Kršek, Kocúr Kamil. Rozhodčí: Páral – Lukašík, Dvořák. Diváci: 130.

FK SK Polanka: Jílovec – Paprskář, Coufal, Dybal, Tížek – Kuča (65. Katschmarz), Leibl, Urban, Hluchý, Musila (92. Hon) – Římánek (65. Fischer). Trenér: Lubomír Adler.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Furik David, Kneifel Kocúr Kamil, Kršek (79. Křepelka) – Michalík (70. Tihelka), Furik Michal, Dostál (60. Furik Jiří), Konečný, Kocúr Jan - Navrátil. Trenér: Milan Furik.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Jiskra Rýmařov zde

Záznam zápasu na TVCOM zde.