FK SK POLANKA

09-10-2022 15:00
10. kolo

Statistiky hráčů

    61' Petr Hluchý
    70' Martin Musila
    83' Petr Hluchý

První šanci zápasu měli domácí hned ve druhé minutě. Socha dostal míč od Střelce, navedl si míč na střed, a po narážečce vypálil k levé tyči. Jílovec byl pozorný a jeho střelu vyrazil do zámezí. Hosté zahrozili v páté minutě. Na roh Hluchého naběhnul Musila, jeho střelu zblokovala domácí obrana a následnou dorážku Leibla k levé tyči chytil Sýkora. Ve 20. minutě centr z pravé strany prošel před Jílovcovou brankou a na zadní tyči hasil před dobíhajícím Limanovským Paprskář odkopem na roh. Ve 22. minutě už se domácí mohli radovat. Roh z pravé strany propadl na zadní tyč, kde Střelec nezaváhal a dostal míč do sítě. Hosté mohli vyrovnat v 33. minutě. Centr Paprskáře z pravé strany se odrazil k Urbanovi, ten zklepnul míč na Hluchého, jehož levačka skončila těsně vedle Sýkorovy branky.

Další možnost vyrovnat měli hosté v 48. minutě. Římánek poslal míč na Musilu a jeho střela skončila vedle levé tyče. V 61. minutě bylo vyrovnáno. Musila poslal míč za obranu a Hluchý využil nedorozumění Krayzela se Sýkorou a v pádu přehodil domácího brankáře. V 70. minutě se uvolnil po přihrávce Hluchého Musila a vystřelil na domácího brankáře. Ten míč reflexivně vyrazil a před dobíhajícím Římánkem míč uklidil do bezpečí Krayzel. O 4 minuty později mohl skóre otočit Coufal, po rohu Hluchého ale hlavičkou nezamířil přesně a poslal míč nad branku. V 90. minutě přišel pro hosty šok. Z ojedinělé akce nacentroval míč před Jílovcovu branku Mozol a Střelec svou druhou brankou v utkání rozhodl o vítězství Bílovce. Šanci na vyrovnání měl ještě v nastavení po centru Musily Urban. Hlavou ale netrefil branku.

Branky: 22. a 90. Střelec – 61. Hluchý. ŽK: Gajdošík, Dresler, Střelec – Musila, Hluchý. Rozhodčí: Šimoník – Zapletal, Mikulášek. Diváci: 136.

FK Bílovec: Sýkora – Dluhoš, Dresler, Krayzel (78. Schaumann), Pavlík (26. Tomášek) – Limanovský, Mozol, Dostál, Šlesár (78. Raszyk), Socha (64. Gajdošík) – Střelec. Trenér: Jan Woznica.

FK SK Polanka: Jílovec – Paprskář, Coufal, Dybal, Tížek – Kuča (78. Hon), Leibl, Urban, Hluchý, Musila – Římánek. Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu FK Bílovec a FK SK Polanka zde.

Záznam utkání na TV COM zde.

Komentáře