Martin Musila 65'
Filip Twardzik 67'
Jaroslav Paprskář 76'
Martin Musila 87'

První šanci zápasu si připravili domácí v 13. minutě. Nová posila Dohnal vybojoval míč, přihrál doprava Musilovi. Ten míč zatáhl po pravé straně a nacentroval na nabíhajícího Kuču, jehož hlavička skončila těsně nad. Ve 24. minutě prošel Twardzik po pravé straně, nahrál zpět před šestnáctku na Hluchého, ten přepustil míč na Kuču, který dělovkou z jedné donutil Jakuba Kodeše k výtečnému zákroku. Míč vyrazil konečky prstů na roh. Hosté zahrozili v 34. minutě. To Hanus poslal míč za obranu a Halaška se řítil z levé strany sám na branku. Místo zakončení ale volil přihrávku na Hutyru, kterou mu vystihl Paprskář. V závěru poločasu zahrával přímý kop Musila a ten prodloužil hlavičkou do vlastní branky Václavíček.

Ve 49. minutě zvýšili domácí na 2:0. Kuča pálil z ostrého úhlu a trefil pravou tyč, od níž se míč odrazil na hlavu Eliáše Hona a ten trefil prázdnou branku. Hosté se snažili aspoň o kontaktní branku, ale žádnou větší šanci si v druhém poločasu nevypracovali. V závěru utkání domácí zvýšili na konečných 3:0 po pohledné akci Jaroše, Dohnala a přihrávajícího Hona zakončil střelou z jedné na přední tyč Musila.

Branky: 45. Václavíček (vlastní), 49. Eliáš Hon, 87. Musila. ŽK: Leibl, Musila, Twardzik, Paprskář – Sporysz, Palej, Kodeš. Rozhodčí: Malý, Trigas, Ondračka. Diváci: 253.

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Leibl, Dybal, Paprskář – Eliáš Hon (82. Štěpán Hon), Kirschner (71. Tížek), Dohnal, Hluchý, Kuča (82. Jaroš) – Musila (89. Fusek). Trenér: Lubomír Adler.

FK Bohumín: Jakub Kodeš – Kubík, Václavíček, Jan Kodeš – Klejnot, Hanus (80. Ferenc), Palej, Sporysz (72. Malysz) – Halaška, Hutyra (63. Strojek). Trenér: Martin Špička.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Bohumín zde.