09-04-2023 15:30

Martin Musila 64'
Jaroslav Paprskář 74'

První šanci zápasu měli hosté, střelu zpoza šestnáctky vytáhnul Švrčina na roh. Domácí se osmělili v 41. minutě, po úspěšném napadání se dostal míč k volnému Kučovi, který trefil připraveného Majerczyka. V závěru 1. poločasu měl šanci Pierlak, centr z pravé strany zakončil mimo branku.

V 53. minutě prošel Kirschner středem a v pádu z 30 metrů málem překvapil Majerczyka. Hosté zahrozili v 71. minutě, po velkém tlaku pálil Ciku z šestnácti metrů vedle. V 79. minutě se už hosté dočkali. Michalek využil zklepnutí spoluhráče a střelou z jedné zamířil k pravé tyči branky domácích. Ti se osmělili až v závěru zápasu, střelu Musily vyrazil Majerczyk na roh.

Branka: 79. Michalek. ŽK: Adler (trenér), Musila, Paprskář – Podešva. Rozhodčí: Zelený – Vlk, Malý. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Dybal, Paprskář, Jaroš – Musila, Tížek, Dohnal (84. Fusek), Hluchý, Kirschner (71. Eliáš Hon) – Kuča (79. Štepán Hon). Trenér: Lubomír Adler.

MFK Havířov: Majerczyk – Podešva, Skoupý, Michalčák (8. Michalek, 90. Streit), Kisza – Heller, Ciku, Kocemba, Pierlak – Piekos, Míra (78. Kisiala). Trenér: Miroslav Matušovič.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - MFK Havířov zde.

Záznam utkání na TV COM zde.