21-05-2023 17:00

Tomáš Fusek 44'

První branku zápasu dali hosté. Po ztrátě míče domácích na útočné polovině šel do brejku Limanovský a v pádu přes Twardzika dokázal míč umístit k pravé tyči. V 36. minutě zahráli hosté rychlé aut, Dostál přešel přes domácí hráče do šestnáctky a prostřelil Švrčinu. Domácí snížili ještě před koncem poločasu. Po autu přiťukl Musila míč Fusekovi a ten z úhlu překonal Minaříka.

Hosté ve druhém poločasu už nebyli tak aktivní a spíše se bránili. Polanečtí měli míč častěji na kopačkách, ale srážely je hloupé ztráty míče. V 57. minutě prošel Musila po pravé straně, přihrál před branku a nabíhající Kirschner trefil pravou tyč! O zahodil velkou šanci po přihrávce Kobzy Tížek, který z jedné přestřelil jak branku, tak i ochrannou síť. V 83. minutě měl na hlavičce vyrovnání Musila po centru Jaroše. Minařík se ale zaskvěl a vyrazil míč na roh. V závěru zápasu hráli domácí více vabank a hosté mohli zvýšit vedení. Nejprve Raszyk pálil v dobré pozici nad branku a pak Dluhoš prošel po pravé straně a napálil míč do připraveného Švrčiny.

Branky: 44. Fusek – 27. Limanovský, 36. Dostál. Bez karet. Rozhodčí: Dedek – Proske, Trigas. Diváci: 134.

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Gajďok (15. Leibl), Hluchý, Eliáš Hon (46. Kirschner), Dohnal, Musila, Tížek (81. Štepán Hon) – Fusek (46. Jaroš), Kuča, Kobza. Trenér: Lubomír Adler.

Fotbalový klub Bílovec: Minařík – Tomášek, Heiník, Dresler, Krayzel – Jelen (59. Gajdošík), Koschatzký (32. Raszyk), Mikuš, Dluhoš – Limanovský, Dostál (65. Pavlík) Trenér: Jan Woznica.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - Fotbalový klub Bílovec zde

Záznam utkání na TV COM zde.